Liva Reklam
Üye Girişi
Google ile arama
Haritadan Firma Ara

Ada Treni için flaş gelişme

HaberlerTürkiye ve Dünya
21.27, 09/03/2019
Ada Treni için flaş gelişme
İstanbul’da bir araya gelen TCDD Genel Müdürü Ali İhsan Uygun, TCDD Taşımacılık A.Ş Genel Müdürü Erol Arıkan, TCDD Bölge Müdürlüğü yetkilileri, Adapazarı Treni’nin Adapazarı Garı’ndan hareketi konusunu görüştü. Tren seferlerinin Mart ayı içinde yeniden Adapazarı Garı’ndan başlaması yönünde prensip kararı alındı. Toplantı sonrası yazılı olarak Adapazarı Gar Müdürlüğü’ne talimat verilerek gerekli hazırlıkların yapılması istendi.

HAFTAYA AÇIKLANACAK

Önceki gün akşam saatlerinde Gar Müdürlüğü’ne gönderilen yazıda trenin Mart ayı içinde Adapazarı Espreslerinin Adapazarı Garı’ndan hareket edecek şekilde planlandığı vurgulandı. Bölge Müdürü Levent Meriçli imzasıyla gönderilen yazıda Gar’da her türlü hazırlığın yapılması talimatı verildi. Öte yandan 4 geçitte görev yapacak personelin tedarikiyle ilgili de çalışmalara başlanıldığı öğrenildi. 

Konuyla ilgili gerekli resmi açıklama önümüzdeki hafta yapılacak. 

Yenihaber

 
Bu bir tanıtımdır.
 
 
 
 
Bu haber 1603 defa incelenmiştir.

 
YASAL UYARI: Sitemizde yayınlanan köşe yazıları veya haberlerin tüm hakları sakaryarehberim.com'a aittir. Kaynak gösterilse dahi hiçbiri özel izin alınmadan kullanılamaz. Haberler Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır. Yayınlanan haber ve fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması önceden yazılı izin gerektirir.
Habere Yorum Bırakın
SON GELİŞMELER