Üye Girişi
Google ile arama
Haritadan Firma Ara

343 firari yakalandı

HaberlerTürkiye ve Dünya
12.43, 02/05/2019
343 firari yakalandı
Sakarya'da jandarmanın Nisan ayında gerçekleştirdiği çalışmalarda aranan 343 kişi yakalandı. Yakalanan kişilerden 57'si tutuklandı. 

Jandarmanın Sakarya’yı güvenli ve huzurlu bir şehir haline getirmek için gerçekleştirdiği  operasyonlar kararlı bir şekilde devam ediyor.
1-30 Nisan tarihleri arasında Jandarma asayiş timleri 153 bin 224 şahsı sorguladı. Sorgulamalar neticesinde çeşitli suçlardan aranma kaydı olduğu tespit edilen 343 şahıs yakalanarak adalet önüne çıkartıldı. 
 
Bu şahıslardan 57’si hakkında çıkarıldıkları mahkemelerce tutuklama kararı verildi. Diğer 286 şahıs ise çıkarıldıkları mahkemece tutuksuz yargılanmak üzere serbest bırakıldı.
 
Yakalanan kişiler içinde hakkında 3 ayrı” suçtan 10 yıl 5 ay kesinleşmiş hapis cezası bulunan S.Y., “2313 Sayılı Kanuna Muhalefet” suçundan 5 yıl kesinleşmiş cezası bulunan Z.Ç., "Cebir Tehdit veya Hile Kullanarak Kişiyi Hürriyetinden Yoksun Kılma ve  Yaralama“ suçlarından kesinleşmiş 2 yıl 6 ay hapis cezası bulunan H.D., “Herkesin girebileceği bir yerde bırakılmak suretiyle hırsızlık, Konut dokunulmazlığını ihlal etme, Basit yaralama ve Hükümlü ve tutuklunun kaçması” suçlarından 11 yıl 7 ay kesinleşmiş hapis cezası bulunan İ.S., “Herkesin girebileceği bir yerde bırakılmak suretiyle Hırsızlık,İşyeri dokunulmazlığını İhlal etme ve Kamu malına zarar verme” suçlarından 4 yıl 7 ay kesinleşmiş hapis cezası bulunan S.S., “Uyuşturucu ve Uyarıcı Madde Ticareti Yapma ve Sağlama” suçundan 4 yıl 2 ay kesinleşmiş hapis cezası bulunan S.Ö. de yer alıyor.

 
Bu bir tanıtımdır.
 
 
 
 
Bu haber 1056 defa incelenmiştir.

YASAL UYARI: Sitemizde yayınlanan köşe yazıları veya haberlerin tüm hakları sakaryarehberim.com'a aittir. Kaynak gösterilse dahi hiçbiri özel izin alınmadan kullanılamaz. Haberler Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır. Yayınlanan haber ve fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması önceden yazılı izin gerektirir.
Habere Yorum Bırakın
SON GELİŞMELER