Üye Girişi
Google ile arama
Haritadan Firma Ara

30 Ağustos Zafer Bayramı coşkuyla kutlandı

HaberlerTürkiye ve Dünya
14.59, 30/08/2019
Proweb Kaşe
30 Ağustos Zafer Bayramı coşkuyla kutlandı
30 Ağustos Zafer Bayramı'nın 97. yıldönümü Sakarya'da gerçekleştirilen törenlerle kutlandı.
 
30 Ağustos Zafer Bayramı programı Sakarya Valiliği önündeki Atatürk anıtına çelenk sunma programıyla başladı. Sakarya Valisi Ahmet Hamdi Nayir, Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem Yüce ve Garnizon Komutan vekili Albay Salih Üstündağ’ın Atatürk Anıtı'na çelenk sunmasının ardından saygı duruşunda bulunuldu ve İstiklal Marşı okundu. 
 
Program sonrasında Sakarya Valisi Nayir, makamında tebrikleri kabul etti. Kurum, kuruluş ve STK temsilcileri ile bayramlaşan Vali Nayirş, daha sonra Atatürk Bulvarında gerçekleşen törene katıldı.
Atatürk Bulvarı'nda gerçekleşen programa başta Sakarya Valisi Ahmet Hamdi Nayir olmak üzere, Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem Yüce, milletvekilleri, gaziler, kurum ve kuruşların müdürleri, STK temsilcileri ve çok sayıda vatandaş katıldı. 

Buradaki 30 Ağustos Zafer Bayramında Vali Ahmet Hamdi Nayir,Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem Yüce ve Garnizon Komutan vekili Albay Salih Üstündağ vatandaşları ve törene katılan birlikleri selamladı. 
 
Program tören geçişiyle sona erdi. 

 
Bu bir tanıtımdır.
 
 
 
 
Bu haber 744 defa incelenmiştir.

 
YASAL UYARI: Sitemizde yayınlanan köşe yazıları veya haberlerin tüm hakları sakaryarehberim.com'a aittir. Kaynak gösterilse dahi hiçbiri özel izin alınmadan kullanılamaz. Haberler Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır. Yayınlanan haber ve fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması önceden yazılı izin gerektirir.
Habere Yorum Bırakın
SON GELİŞMELER