Yerel basında bugün

8 Temmuz Pazartesi günü bazı yerel gazete manşetleri şunlardır:

Sakarya Halk: "Temeli Atılıyor"


Büyükşehir Belediyesi ve Aile ve Sosyal Politikalar Başkanlığı işbirliği ile eski Terminal arazisinde hayata geçirilecek Sosyal Gelişim Merkezi\'nin temel atma töreni bu akşam 19.00\'da gerçekleştirilecek.

Bizim Sakarya: "Seyyar Satıcılar Hizaya Sokulsun"


Yarın başlayacak Ramazan öncesi AESO Başkanı Turhan Salihoğlu esnafın seyyarlar konusundaki şikayetine kulak verilmesini istedi.

Adapostası: "S Plaka\'da Karar Günü"


Adapostası Gazetesi\'nin aylar önce duyurduğu S Plaka uygulamasında son karar bugün Büyükşehir Belediye Meclisi\'nde verilecek. 2 bin öğrenci servisinin S Plaka almak için ödeyeceği bedelin meclis tarafından onaylanarak yürürlüğe girmesi bekleniyor.

Sakarya Yenihaber: "Susuz Kent"

Yenikent\'te Cuma akşamı yaşanan su arızası, ancak Cumartesi akşamüzeri giderildi. SASKİ Arıza\'yı arayanlar yine SEDAŞ suçlamasıyla karşılaştı.

Sakarya Yenigün: "Ulaşımda Karar Günü"

Sakarya Büyükşehir Belediye Meclisi, bugün önemli maddeleriyle toplanıyor. Meclis gündeminde bugün minibüs, servis ve ticari taksi taşımacılığı yapan esnaflar için yeni düzenlemeler geliyor.

Yeni Sakarya: "AKP İl Binası\'nı Yakacaklardı"

AK Parti Milletvekili Ayhan Sefer Üstün, Gezi Parkı olayları esnasında bir grubun il binasını yakmak istediğini, CHP\'lilerin de bu gruba destek verdiğini ileri sürdü.

yerel radyolar
9 yıl önce
title
Yorumlar
[İlk yorum yapan siz olun]