• Sakarya Firma Rehberi
 • Alfabetik
 • Özel Üye
 • Popüler
 • Yazı Tura
Firma Rehberi
Alfabetik
Özel Üye
Popüler
Yazı Tura
 • Özel Üye Ol
 • Ücretsiz Firma Ekle
 • Haritadan Firma Ara
 • İstatistikler
 • Özel Üyelik Nedir?
 • Özel Üyelik, firmaların resimli ve detaylı şekilde tanıtılmasıdır. Özel üyeler birçok ek avantaja sahiptir. Arama motorumuzda özel üyeler öncelikli olarak yer alırlar. [başvurmak için tıklayın]
 • Neden Özel Üyelik?
 • Özel üyelik, normal üyelikten farklı olarak; bir reklam mantığındadır. Dikkat çekici niteliktedir. Detaylıdır. Arama motorlarına yönelik olarak yapılandırılır. Yirmidört saat açık bir mağaza gibi çalışır. Şirketinizin kapılarını dünyaya açar.
 • Normal Üyelik Nedir?
 • Normal Üyelik, firmaların resimsiz olarak, sadece kartvizit bilgileriyle yayınlanmasıdır. Ücretsiz eklemeyi sağlamamızdaki asıl amaç; herhangi bir şekilde ücret ödemek istemeyen veya ödeyemeyecek durumda olan fakat rehberimizde bilgilerinin yer almasını isteyen firmaları da rehberimize dahil etmektir.
 • Resim Nasıl Eklenir?
 • Resim, talimatlarınız doğrultusunda tarafımızdan eklenir. Bu şekilde normal üyelikten özel üyeliğe geçmiş olursunuz.
 • Fiyat Tariflendirmesi Nasıldır?
 • Yıllık 300 TL, 400 TL, 500 TL, 600, 750 TL gibi boyutlarda özel üyelik paketlerimiz vardır. Sponsorluk mahiyetinde "sektör sponsorlukları", "ana sponsorluklar" gibi özel reklam seçenekleri mevcuttur

Özel Üyelik Başvuru Formu

İsim *
Telefon *
Firma Adı *
Açıklama
Whatsapp Destek Hattı
05555739945
firma
Bu bölüm sadece Sakarya firmaları için geçerlidir. Sadece onaydan geçen firmalar yayınlanmaktadır.

Ücretsiz Firma Ekle

Firma Adı *
Adres *
İlçe *
Şehir *
Cep *
Web
E-Posta *
Kaydı Ekleyen *
İstek ve Öneri *
Özel Üyelik
İstiyorum İstemiyorum
Whatsapp Destek Hattı
05555739945
firma
1468 özel üye listelendi

İstatistikler

Sektör 68
Alt Sektör 319
Firma 8853
Özel Üye 1468
İlan 7
Haber 63625
Fotoğraf 2095
İdeal Seyahat

İdeal Seyahat

Personel Taşımacılığı, Öğrenci Taşımacılığı, V.I.P. Servis, Konaklama Organizasyonları, Toplantı Organizasyonları, Seyahat Organizasyonları, Gezi-Tur ve Organizasyonlarınız için Otobüs-Minibüs Temini

Tıklanma :
31701
/
firma

İDEAL SEYAHAT

Hakkımızda

İdeal Seyahat, kaliteli hizmet anlayışıyla hizmet sektöründe faaliyet göstermektedir. Müşteri memnuniyetini ön planda tutarak eğitimli personelimizle ve geniş araç filomuzla hizmet alımlarınıza profesyonel olarak cevap verebilmekteyiz. Kalite Anlayışımız İdeal Seyahat, eğitimli ve alanında uzman personeli seçip, doğru ekipman ve malzeme kullanımıyla müşteri ihtiyacını en iyi standartlarda karşılamakta ve müşteri memnuniyetini en üst seviyeye çıkartmaktadır

İdeal Seyahat olarak araç kiralama hizmetini sıfır km araçlarımızla ve geniş araç filomuz ile siz değerli müşterilerimizin isteklerine cevap verebilmekteyiz.

İdeal Seyahat olarak personel ve öğrenci servis taşımacılığı hizmetimizi de konforlu, güvenli ve lüks araçlarımızla hizmet vermekteyiz.

İdeal Seyahat Asistance olarak firmanızın ihtiyaçları doğrultusunda alanında eğitimli ve deneyimli personeller ile isteklerinize cevap verebilmekteyiz 

İdeal Seyahat - Personel Servis Hizmeti
Sakarya ve İstanbul'da 2000 yılından beri personel taşımacılığın, araç kiralama ve öğrenci taşımacılığı sektöründe faaliyet göstermiş olan İdeal Seyahat 2008 yılının ortalarında sektörün getirdiklerine paralel olarak şirketleşme yoluna gitmiştir. Bu süre zarfında da personel taşımacılığı, araç kiralama, öğrenci taşımacılığı ve gezi organizasyon işlerinde kendini sürekli geliştirerek faaliyetine devam etmiştir. Sektörlerinde önde gelen firmaların personel taşıma işlerini sorunsuz ve güvenle yapmaktadır. Personel ve öğrenci taşımacılığı işinin yanında filo araç kiralama, otobüs kiralama, minibüs kiralama taleplerini de en uygun fiyat ve en kaliteli hizmet vererek gerçekleştirmektedir.

0-3 yaş arası , klimalı ve tam donanımlı araçlar ile Psikoteknik Belgelerine sahip tecrübeli servis sürücüleri ile hizmet sunmaktadır. Tüm yolcularımız ve sürücülerimiz Ferdi Kaza Koltuk Sigortası Kapsamındadır

İdeal Seyahat - Öğrenci Servis Hizmeti
Öğrenci taşıma hizmeti alanında sahip olduğu geniş araç filosuyla ve tecrübeli sürücüler ile hizmet vermektedir. Tecrübeli hosteslerimizle ve velilerin evlerinden takip edebileceği araçlarımızda bulunan GPRS Araç Takip Sistemi ile tüm öğrencilerimiz güven içindedir.

İdeal Seyahat - Trekking ve Hafta Sonu Gezi Organizasyonları
Yoğun iş temposunun ardından insanların hafta sonu stres atmalarını ve doğa ile baş başa kalarak spor, dinlence, yakın plandaki tarihi ve doğal güzellikleri görmeleri için düzenlenir.

İdeal Seyahat - Özel Turizm Gezi ve Toplantı Organizasyonları
Firmanızın yabancı misafirleri ve üst düzey yöneticiler için özel gezi organizasyonları, personel motivasyon, bayi toplantıları organizasyonu...

İdeal Seyahat - Seyahat ve Konaklama Organizasyonları
Firma ve fabrikaların yurt içi ve yurt dışı seyahat organizasyonları Otel bilet tedariki ve teslimi

İdeal Seyahat - V.I.P. Servis
V.I.P. Servis Kurum ve kuruluşların ya da idari kadrolarda görev alan yöneticiler için sunduğumuz VIP ulaştırma hizmetlerimiz, kurum ihtiyaçlarınıza cevap verebilmek üzere oluşturulmuştur. Ulaşım Bizim İşimiz! Hava limanı terminalleri, otogar her nerde olursa olsun müşterilerinizi karşılıyor; lüks araçlarla ulaşımını gerçekleştiriyoruz.
 

İdeal Seyahat - Asistance
Deneyimli ve eğitimli kadromuzla gerek duyulan personel ihtiyaçlarınızı karşılamaktayız. Gündelik, part-time ve devamlı süre ile hizmet vermekteyiz. Ayrıca proje bazlı işler için de ihtiyaç duyulan idari veya teknik personel temin edilmektedir. Şirketimiz, belirli dönemlerde artan iş yoğunluğunu karşılamak, geçici personel ihtiyaçlarına cevap vermek üzere belirli süreli, dönemsel personel temin etmektedir.

İdeal Seyahat - Asistance Hizmetlerimiz

Şoför Personel Destek Hizmeti
Temizlik Personel Destek Hizmeti
Office Boy Eleman Destek Hizmeti
Mutfak Personel Destek Hizmeti
Yardımcı Personel Destek Hizmeti
Sekreter & Karşılama Personel Destek Hizmeti
Garson & Komi Personel Destek Hizmeti
Resepsiyon Personel Destek Hizmeti

Neden Yeni İdeal Seyahat - Asistance?
İhtiyaç oluşan dönemlerde, işin aksamaması için, çeşitli pozisyonlardaki elemanların geçici olarak istihdamı sağlanmaktadır. Bu yöntemle, şirketlerin ihtiyacı olan mevcut ve/veya yeni personel seçimi, şirketimiz bordrosuna alınması, yönetimi ve kontrolü hizmetleri tarafımızdan verilmekte, böylelikle, şirketlerin kadroları şişmemekte ve hem zaman, hem de maliyet açısından ciddi bir tasarruf sağlanması mümkün olmaktadır.

İletişim Bilgileri
Firmayı Tavsiye Et
Hata Bildir
Firmaya Mesaj At
Web Sitesi İste!
Adres

Köprübaşı Mah. Aralık Cd. No: 63 / 103 Adapazarı Sakarya

Telefon
Mobil

533 3228749

Web sitesi
E - Posta
Üyelik Değeri :

1200

Gönderen

Gönderilen

Hata Raporlama Formu

BRYOSI

Bu form sayesinde ilgili sayfada yer alan verilerle ilgili problemi bize rapor edebilirsiniz.

Firmalarla Mesajlaşma Formu

DLFO4B

Bu form sayesinde İdeal Seyahat isimli firmaya/kuruma mesaj yollayabilirsiniz.

Web Sitesi Talep Formu

R9CN7L

ProWEB internet ve Multimedya Hizmetleri’nin size web sitesi yapmasını istiyorsanız bu formu doldurun. Hizmet ücrete tabidir.