• Firma Tanıtım
  • Konum
  • Detaylar
  • Diğer Üyeler
  • Sektörler
Firma Tanıtımı
Konum
Detaylar
Diğer Üyeler
Sektörler
ZGS Güvenlik - Bilişim

ZGS Güvenlik - Bilişim

Kamera Sistemleri, Okul Turnike Sistemleri, Anaokulu Kioks Sistemleri, Ses Sistemi, Görüntülü Diyafon Sistemleri, Site Güvenlik Sistemleri, Otomatik Kapı Sistemleri, Telefon Santrali, Kablosuz Ağ Altyapı Sistemleri, Fiber Ağ Sistemleri, HGS Sistemleri, Bilgisayar Onarım ve Tamiri, Yangın Alarm Sistemleri

Tıklanma :
1873
1/36
slayt
slayt
slayt
slayt
slayt
slayt
slayt
slayt
slayt
slayt
slayt
slayt
slayt
slayt
slayt
slayt
slayt
slayt
slayt
slayt
slayt
slayt
slayt
slayt
slayt
slayt
slayt
slayt
slayt
slayt
slayt
slayt
slayt
slayt
slayt
slayt
slayt
slayt
İletişim Bilgileri
Firmayı Tavsiye Et
Hata Bildir
Firmaya Mesaj At
Web Sitesi İste!
Adres

İstiklal Mah. Necmettin Erbakan Blv. No: 108/A Adapazarı / Sakarya

Web sitesi
E - Posta
Üyelik Değeri :

1600

Gönderen

Gönderilen

Hata Raporlama Formu

DF40KW

Bu form sayesinde ilgili sayfada yer alan verilerle ilgili problemi bize rapor edebilirsiniz.

Firmalarla Mesajlaşma Formu

S6EFHR

Bu form sayesinde ZGS Güvenlik - Bilişim isimli firmaya/kuruma mesaj yollayabilirsiniz.

Web Sitesi Talep Formu

JBOU6U

ProWEB internet ve Multimedya Hizmetleri’nin size web sitesi yapmasını istiyorsanız bu formu doldurun. Hizmet ücrete tabidir.

ZGS Güvenlik - Bilişim

Gelişen teknolojiyi, siz müşterilerimizin yaşam alanlarını daha güvenli hale getirmek için projelerimizde kullanarak çalışmalarımıza devam etmekteyiz. Her geçen gün artan hırsızlık, asayiş olaylarıyla birlikte güvenlik ihtiyacı artarak devam etmektedir. ZGS Güvenlik – Bilişim Sistemleri Kamera Güvenlik Sistemleri ile ev, ofis, iş yeri, fabrika, alışveriş merkezleri, camiler, mezarlıklar, okullar, devlet binaları, yurtlar, üniversiteler, belediye binaları artık daha güvenli hale gelmektedir.

Sakarya Kamera Güvenlik Firmaları arasında her zaman önderlik etmiş olan ZGS Güvenlik – Bilişim Sistemleri ile kurulacak kameralar, sensörler cep telefonlarına veya ofisinizdeki bilgisayarlara entegre edilerek olabilecek bir yangını, hırsızlığı, su baskınını veya herhangi bir güvenliğinizi ihlal edecek durumu anında sizi haberdar ederek oluşacak zararı minimalize edecek veya önleyecektir. Bir çok özelliği olan farklı kameralar bulunmaktadır. Fiyat aralığı da taşıdığı özelliklere göre değişmektedir. Yangın için ısı ve duman sensörleri bulunurken, hareket algılayıcı sensörler ile artık her yer daha güvenli hale gelmektedir.

KABLOSUZ KAMERA SİSTEMLERİ günümüzde artık en çok tercih edilen kablosuz IP kameralar diğerlerine göre daha avantajlıdır. Güvenlik kameraları sitelerin, okulların, işyerlerinin, devlet kurumlarının kısacası yaşam alanlarının kontrol edilmesinde kullanılmakta olup aynı zamanda güvenlik tehdidinde caydırıcı olma özelliğiyle de ön plana çıkmaktadır. Güvenlik kameraları sayesinde suçlular da kısa sürede yakalanmaktadır. Kablosuz güvenlik kameraları analog ve IP kamera olarak ikiye ayrılır. Bu tür kameralar sayesinde kablo karışıklığı ortadan kalkarken kurulan sistemin maliyetini de düşürecektir. Kablosuz güvenlik kamerası ses aktarımını, görüntüyü radyo dalgalarıyla iletmektedir. Kablosuz aktarım için; 3G, Wi-Fi, Wimax gibi teknolojiler kullanılır.

Kablolu ve Kablosuz Alarm Sistemleri

Güvenlik konusu gün geçtikçe artık ihtiyaç haline geldi. Dünyada güvenlik bilişimleri sektöründe de hızla gelişen teknolojiyi sektöre hızla entegre ederek hayatı daha güvenli hale getiren ZGS Güvenlik – Bilişim Sistemleri sizlere Kablolu ve Kablosuz Alarm Sistemlerini sunmaya devam etmektedir.

Ofislerinize, evlerinize, işyerlerinize veya istediğiniz bir yere alarm taktırmak istediğinizde; güvenlik alarm firmaları kablolu ve kablosuz olmak üzere tercih sunarlar. Eğer kablolu alarm sitemini seçtiyseniz bu sistemlerde detektörler, kontrol paneli, alarm paneli, siren ve sensör bağlantıları kablolarla sağlanmaktadır. Ayrıca alarm paneline sensörler, dedektörler, harici siren ve şifreleme paneli kablolarla bağlanır. En son telefon hattı da alarm paneline bağlanarak işlem tamamlanır.

Ofisinizde veya evinizde ücretsiz keşif yapan ZGS Güvenlik – Bilişim Sistemleri teknik ekibi sensör ve dedektörleri belirledikleri risk bölgelerine yarleştirir. Ofisinizin veya evinizin görünür kısmına özellikle dışarıya harici siren yerleştirilirken; alarm ve kontrol paneli de ev içerisinde bir yere montelenir. Yerleştirilen tüm cihazların birbirleriyle bağlantıları kablolarla sağlanır.

Günümüzde en çok tercih edilen kablosuz alarm sistemleri ise; kablo kalabalığı olmaksızın aynı işlevi görmektedir. Kablosuz alarm sisteminde kullanılan cihazlar pil sayesinde birbirleriyle entegre olur. Böylece görüntü kirliliği de ortadan kalkmaktadır.

Kablolu ve kablosuz alarm sistemleri fiyatlarına da değinmek istiyorum. Teknik ekibimiz döşetmek istediğiniz evinize veya işyerinize gelerek ücretsiz keşif yapar ve size en uygun fiyatları sunar. Genel olarak kablolu ve kablosuz alarm sitemleri arasında fiyat farkı uçurum olmasa da kablosuz alarm sistemlerinin fiyatı daha yüksektir.

Güvenlik ihtiyacının gün geçtikçe artmasıyla sektöre çok sayıda firma girdi. Rekabetin artması ile firmalar hizmetlerini çeşitlendirip geliştirmeye devam etmektedir. Sektördeki firmaların bir kısmı ürün satışı gerçekletirirken bazı firmalar satış sonrası hizmetleri ve teknik desteğiyle sektörde yerlerini almıştır.

Sakarya Alarm Firmaları, arasında her zaman yenilikçi çözümleriyle önderliği sürdüren ZGS Güvenlik – Bilişim Sistemleri teknik ekibiyle ürün satışı ve sonrası destekleriyle Sakarya'da alanında en güvenilir olmaya devam etmektedir.

IP Kamera Sistemleri nedir? Ne gibi özelliklere sahiptir? Kısaca değinelim istedik. Bu tür kameraların özelliği yakalamış olduğu görüntüyü anında kullanıcaya iletmesidir. IP kameraların üzerinde sensörler mevcuttur. Anlık görüntüyü bu sensörler sayesinde yakalar ve kurulmuş olan ağ yardımı ile kullanıcılara iletir. IP Kamera sistemlerinde erişim network veya internet üzerinden sağlanırken kablolu ve kablosuz olmak üzere ikiye ayrılır. Bu kameralardan gelen anlık görüntüler mobil cihazlarınızdan, laptoplardan veya tabletlerinizden izlenebilmektedir.

IP Kamera Sistemleri, programlanabilme özelliğine sahiptirler.Bu işlevi ile hırsız, yangın, hareket algılama fonksiyonlarına da sahiptir. Hırsız Alarm Sistemi ofisinizden, fabrikalara, apartmanlara, okullara, devlet binalarına kadar istediğiniz her yere döşenebilmektedir. Bu alarm sistemleri hırsızlık olaylarında caydırıcı özelliği ile dikkat çekmektedir. Bu sistem kısaca şöyle çalışır. Ortamdaki hareketi ve sesi hareket sensörü, manyetik kontak gibi sensörlerin algılamasıyla münferit bir hırsızlık olayının gerçekleştirilmek istendiği anda fark edilerek, sirenler çalar alarm sinyal gönderilir. Özellikle sirenlerin çalması çok etkilidir. Eğer bir abonelik söz konusu ise: alarm merkezine gönderilen sinyal ile harekete geçilir.

Yangın İhbar Sistemi ise; yine duman, ısıya duyarlı dedektörler olan alarm sistemleridir. Mavcut dedektörler sayesinde hem duman hem ısı algılanır ve alarm harekete geçerek izleme merkezi vve aynı zamanda itfaiye yollanır. Alarm sesi sayesinde sadece siz değil çevredekiler de durumdan haberdar olarak gerekli tedbirleri vakit geçirmeden alır. Bir de tercih edebileceğiniz şifreleme paneli üzerinde yangın butonu mevcuttur. Bu sistem ile yangın büyümeden can ve mal kaybı olmadan önlenebilmektedir. Burada önemli olan yangın alarm sistemi seçiminin bulunulan fiziki koşulların durumudur ki; seçimin yanlış alarmlara sebebiyet vermemesi gerekir. Yangın ihbar sistemiyle oluşabilecek bir yangın başlangıç anında tespit edilerek ilgili birimler ikaz edilerek uyarılır.

Ev alarm sistemleri de kendimizi, ailemizi yabancı kişilerden, hırsızlardan, yangından, doğal gaz kaçağından, su baskınlarından korunmamızı sağlayan elktronik sistemlerdir. Hatta artık sağlık konularında bile elektronik haber alma sistemi ile çözümler hizmete girmiştir. Evlere döşenen alarm sistemleri sayesinde yapılan araştırmalar sonucunda 10 hırsızlık olayının 9'undan vaz geçildiği görülmüştür. Güvenlik sistemlerinin caydırıcılığı yüksektir. Yine bu sistemlerde hareketi, sesi, ısıyı, kokuyu algılayan sensörler bulunur. Bu sensörler sayesinde olası bir hırsızlık, yangın, gaz kaçağı gibi durumlar büyümeden önlenir.

İşyeri alarm sistemleri de; ev alarm sistemleri gibi aynı işlevi görmektedir. İşyerinizin durumuna göre seçilecek sistem sayesinde hem işyeriniz hem çalışanlarınız daha güvenli hale gelir. Tüm fonksiyonlar alarm panelinde programlanır. İletişim tuş takımı ile sağlanır. Sistem şifreyi tuşlayarak çalışır, devreden çıkarken yine şifre ile çıkılır. Hareket dedektörleri canlıların hareketlerini algılayan dedektördür. Panik butonu acil bir durumda manuel olarak çalışan cihaz tipidir. Gaz dedektörü gaz sızıntısını, gaz kaçağını algılarken, duman dedektörü de ortamdaki duman yoğunluğunu algılar ve sisteme ikaz gönderir. Olası bir alarm durumunda çevreye yüksek ses verir. İçeriye ve dışarıya monte edilir.

Özellikle AVM'lerde, devlet kurumlarında dikkatinizi çekmiştir. Güvenlik için bir özel bir kapıdan geçeriz. Kapı metal dedektörleri, işyerleri girişlerinde, havaalanlarında, AVM'lerin girişlerinde oraya giriş yapan insanların yanlarında,üzerlerinde tehlike oluşturabilecek metalleri tespit eden sistemdir. Kapı metal dedektörleri metal nesneleri bobinler aracılığıyla titreşimler yayar. Böylece metal nesneleri tanır. Son zamanlarda daha yaygın kullanılmaya başlanılan yeni tip dedektörlerin yan taraflarında bulunan LED ler ile kişideki metalin neresinde olduğu görülebilmektedir. Bu dedektörlerin hassasiyet ayarları yapılabilir. Mesela bozuk para, toka gibi metallere uyarı vermemesi sağlanabilir. Metal kapı dedektörleri ile hem zamandan kazanılır hem de çalıştırılması gereken personelden kazanç sağlanır. Bu dedektörler ile en küçük metaller bile fark edilirken ışıklı ve sesli ikaz verenleri de vardır.

Gün geçtikçe artan güvenlik ihtiyacı her alanda tedbirlerin alınmasını zorunlu kılmaktadır. Turnike Sistemleri de bu ihtiyaca cevap verecek nitelikte teknolojiyi hayata geçirmektedir. İnsan trafiğinin çok yoğun olduğu yerlerde özellikle geçiş güvenliği ve kontrolleri için düzensizliği önlemek ve güvenliği sağlamak amacıyla oldukça rağbet gören bir sistemdir. Bu sistem paslanmaz çelikten üretilmiş olup biometrik sistemler ile de uyum sağlanarak güvenlik durumunu en üst seviyelere çıkartabilinir. Turnike sistemleri Vip turnike, Hızlı geçiş turnikeleri, Boy turnikeleri ve Tripod turnikeler ile ihtiyaca yönelik çözümlerle karşınıza çıkar. Turnike çeşitlerinden kısaca bahsetmek isterim;

Tripod Turnikeler: Ülkemizde en çok kullanılan bu turnike türü, üç kollu olup çevrilerek geçiş sağlanmaktadır.

Hızlı Geçiş Turnikeleri: Adından da anlaşıldığı gibi hızlı geçişi sağlar.

Vip Turnikeler: Özel durumları veya engelliler için kullanılan turnike sistemidir.

Boy Turnikeleri: Çoğunlukla stadyum giriş çıkış kontrollerinde kullanılan sistemdir.

İşyeri turnike sistemleri; yine giriş ve çıkışları kontrol altına alır. Bu turnikeler sayesinde aynı saattte işe gelen veya aynı saatte işten çıkan yoğun kalabalğın düzenli bir şekilde giriş çıkış yapması sağlanır. Bu turnikeler de paslanmaz metalden yapılmııştır. Yine de 7/24 hizmet veren firmamız bir sorunla karşılaşıldığında anında sorunu çözmek ivedilikle harekete geçer. Turnike sistemlerinin fiyatları da çok caziptir. ZGS Güvenlik, sizlerin güvenliği için kaliteli malzeme ucuz maliyet en iyi hizmet ile güvenilir olmak için sürekli kendini gelitirmeye devam etmektedir.

İşyerlerine uygulanan turnike hizmeti dışında kartlı geçiş sistemleri uygulamalarını da başarıyla yapan firma; bu uygulama ile fabrikalarda, işyerlerinde giriş çıkışları kart okutmak süretiyle kontrol altına alınmaktadır. Fabrikanızda görevlilerin dışında yabancı kişilerin geçişini bu sistemle engellenir. Elektronik kartla yapılan geçişler bilgisayara kayıt edilir, istenilen zamanda raporlanabilir. Bu sayede kimlerin hangi saatte hangi kapıdan girip çıktığı görülebilir. Bu sistemler genellikle; asansörler, fabrikalar, plazalar, özel bölümler, firmalar, fabrikalar tarafından tercih edilir.

Bariyerli kollu kapı sistemleri de yine işyerinize fabrikanıza araç giriş çıkışlarını kontrol etmek amacıyla kurulur. Bariyer sistemi ve gerekli olan tüm yan malzemeleri uygun fiyatlarla temin edebileceğiniz ZGS Güvenlik kurulumdan sonra da teknik desteğine devam etmektedir.Bariyerli kollu kapı sistemleri bize danışmadan karar vermeyin. Çok sayıda çeşidi olan sistemler; bariyer sistemi, otomatik bariyer sistemleri, kollu bariyer sistemleri, ayaklı bariyer, şerit bariyer, otopark bariyer sistemleri, bariyer kumandası için tek adres ZGS Güvenlik Bilişim'dir.

Personel takip sistemleri ile artık personelin giriş çıkışları kolaylıkla takip edilir, kayıt edilir. Hem zamandan, hem elemandan tasarruf edilen sistem personel çalıştıran tüm fabrikalarda, işyerlerinde çalışanların giriş – çıkışları bilgisayar ortamında raporlanabilmektedir. Bu sistem kartlı geçiş sistemi, parmak izi okuyucu, yüz tanıma gibi çok sayıda sisteme de entegre edilebilir.

Hazır personel takip sisteminden bahsetmişken kısaca Parmak okuyucu Sakarya'da oldukça ilgi gördü. Öyle ki ZGS Güvenlik – Bilişim güvenlik alanında en iyi ürünleri sizlere sunmaktadır. Yüksek sensör hassasiyetine sahip sensörler bulunan parmak izi okuyucuları sadece personel takiplerinde değil, yemekhane sistemlerinde ve üye takiplerinde sıklıkla kullanılır. Parmak izi okuyucu sistemleri girişlere montelenir. Bu cihazlara önceden tanıtılmış parmaklarını basarlar ve sistem çalışır. Bu sistemler kapı üzerilerine döşenen parmak izi okuyucuları ile parmak izi tanımlanmayan kişiler geçiş yapamaz.

Okul Turnike sistemleri; okulların giriş kapılarında kontrolü ve düzeni sağlamak, izinsiz geçişleri engellemek, güvenlik açığına mahal vermemek için oldukça tercih edilen bir sistemdir. Öğrenciler, öğretmeler ve okulda çalışan görevliler okula giriş ve çıkışlarda turnike üzerinde bulunan okuyucular sayesinde kendilerine verilen kartları okutarak giriş sağlarlar. Kartı okunan öğrencinin kimlik bilgileri ve resmi güvenlik görevlisinin moniterine anlık gelir. Bu sayede geçişte herhangi bir sıkıntı yaşanıldığında durum hakkında bilgilendirme yapılabilir.

En değerli varlıklarımız olan çocuklarımızın güvenliği son derece önemlidir. Çocuğumuz okula gitti mi?İzin mi aldı? Erken mi çıktı? Bilmek isteriz. Veli mesaj sistemleri; bu sorunu ortadan kaldırıyor diyebiliriz. Okul turnike sistemleri sayesinde öğrencilerin okula belirli saatte geçiş yapıp yapmadıklarını tespit eder. Ve öğrenci velisine SMS göndererek bildirilebilinir. Kurulacak sistemle öğrencinin okula hangi saatte geldiği rahatça tespit edilir.. Anne babalar da çocuklarının okula sağ sağlim ulaşmalarını bilmekten huzurlu olurlar. Bu sayede okula devamsizlık oranlarında da büyük bir azalma kaydedildiği tespit edilmiştir. Unutmayalım bizler insanız unutabiliriz veya o an gözümüzden kaçabilir. Ama bu tür sistemler asla unutmaz.

Okul sms paketleri; bu sistem internetin olduğu her yerde kullanılabilmektedir. ZGS Güvenlik – Bilişim sistemleri okul sms paketlerinde; okullara ve her türlü eğitim kurumlarına özel başlıklı toplu sms sistemidir. Peki bu pakette neler vardır? Sistemde; okul numarası ile öğrenci velisine mesaj gönderebilir, devamsizlık bildiriminde bulunabilir, hem anne hem babanın telefonlarına sms yollayabilir tercih sizin. Aynı anda tüm velilere toplu mesaj gönderebilirsiniz. Duyurularınızı kolaylıkla yapabilirsiniz. Üstelik bu sayede hem zamandan kazanır, hem de gönderdiğiniz sms lerin raporlarını görme imkanınız olur.

ZGS Güvenlik – Bilişim Sistemleri hayatın her alanında yaşamı kolaylaştıracak akılcı çözümler sunar. Okul anons sistemleri gerek okullarda, eğitim kurumlarında tenefüs saatlerini, ders saatlerini düzenlemek amacıyla kurulan sistemlerdir. Kurulacak bu sistem ile okullarda konferans, tören veya anons ihtiyacı olan durumlarda rahatlıkla kullanılabilir. Kurumların ihtiyaçlarına göre kablolu kablosuz hoporlörler gibi tüm cihazların kurulumu ZGS Güvenlik- Bilişim ratafından özenle yapılmaktadır.

Anaokulu kiosk sistemlerinde yine anaokuluna tüğm giriş ve çıkışlar denetimli şekilde yapılmaktadır. Öğrencisini almaya gelen veliler anaokulu kioskunda kendisine verilen kartı okuttuğunda ekranda veli ve öğrencinin resmi görüntülenir. Kurulan sistemde, bir ğrenci için veli tanımı sınırı yoktur ve tüm giriş çıkışlar sisteme kayıt edilir. Ayrıca anons sitemi ile veli öğrencisini almaya geldiğinde kartını okuttuğu anda çocuğun bulunduğu sınıfa sistem tarafından anons yapılır. Bu anonsu velinin kendi sesinden kayıt yaparak da uygulanabilir. Tüm giriş çıkışlar kayıt edildiği için geçmişe yönelik tüm girişler çıkışlar saatleriyle ve çocuğun kim tarafından alındığı rapor halinde çıkartılabilir.
En değerli varlıklarımız çocuklarımızın okullarda güvenli bir ortamda eğitim almasını bilmek bizim için çok önemlidir. Sadece öğrencilerin değil, öğretmenlerin, çalışanların da güvenli ve sağlıklı koşullarda, kaygı ve korku olmadan eğitimlerini sürdürmeleri artık bir ihtiyaç. Okul Güvenlik Ekipmanlarının temini, kurulumu, montajı, bakımları ve teknik destek devamlılığı ile her türlü ihtiyaca cevap veren ZGS Güvenlik – Bilişim aynı zamanda profosyonel ekibiyle her zaman yanınızda olacaktır. İhtiyaç olan cihazları en cazip fiyatlarla size sunar. Okul ve çevresinin güvenliği, okul içi güvenlik, okula giriş çıkışlardaki güvenlik, öğrenci güvenliği ve bunlar için gerekli ekipmanlar. Güvenli okullar, güvenli öğrenciler, güvenli eğitimcilerle huzur içinde bir gelecek yetiştirmek hepimizin isteği.

Güvenlik için gerekli olan bilgi, tecrübe ve ürünler 24 saat teknik servis hizmeti her zaman gece gündüz karşınızda muhatap bulabileceğiniz ZGS Güvenlik Billişim, hayatın her alanında yaşam alanlarınızı güvenli hale getirmektedir. Her tür kameralar, turnike sistemleri, diafon sistemleri, X-Ray cihazları, FCT sistemleri, Hart disk depolama sistemleri ve daha fazlası. Firma dünyada bu alandaki gelişmeleri takip ederek siz müşterilerine sunar. Sizlerin ihtiyaçları işinin uzmanı bir ekip tarafından tespit edilerek çözüm seçenekleriyle projeler sunur.

Gelelim ses sistemlerine. Ses Sistemi; aynı anda aynı ses için çalışan cihazlara denmektedir. Teknolojinin gelişmesi ses sistemlerinin de her ihtiyaca yönelik alternatifli seçeneklerle karşımıza çıkıyor. Çevreye şöyle bir baktığımızda sinema salonlarında, düğün, tören, toplantı, konser gibi her türlü organizasyonlarda ses sistemleri kullanılmaktadır. En iyi verimi alabilmek için de mekana göre ses sistemi seçmek, ekipmanların kalitesi ve kurulumun kalitesinin doğru yapılması gerekmektedir. Ses sistemleri kurulumları profosyonel kişiler tarafından yapılmalıdır.

Görüntülü Diafon Sistemleri, müstakil evlere, apartmanlara, sitelere yönelik ister sesli ister görüntülü konuşma yapılaması sağlayan ekipmanlardır. Artık yapılan projelerde çoğunlukla görüntülü diafon sistemi kullanılmaktadır. Güvenlik her alanda önemli. Ofislerde, işyerinde gelen kişinin kim olduğunun tespiti çok sayıda olumsuzluğu da önleyecektir. Sitelerde bulunan görüntülü diafon sistemlerinde daireler arası görüşebilme imkanı, güvenlikle görüşebilme imkanları da vardır. Bu sistemlerin fiyatları ürünün özelliklerine ve boyutuna göre değişmektedir.

Görüntülü Diafon Sistemleri ile her an site güvenliği ile bağlantı kurabilir olumsuz bir durumda güvenlik birimlerini harekete geçirebilirsiniz. Site güvenliği için gerekli olan tüm cihazları temin edebileceğinz adres ZGS Güvenlik bilişimdir. Site giriş çıkışları, otopark, oyun parkı gibi alanları kontrol etmek ve bunları kayıt altına almak için kamera sistemleri gerekir. Bireysel güvenlik tedbirleriyle birlikte sitelerde genel güvenlik tedbirleri almak ihtiyacı her geçen gün artmaktadıır. Profosyonel ekiplerce belirlenen noktalara yerleştirilecek güvenlik kameralarıyla her şey kayıt altına alınarak yaşam alanlarınız huzurlu bir hal alacaktır.

Hayatımızı kolaylaştıran sistemlerden birisi de otomatik kapı sistemleridir. Bu sistemler otomatik sensörler sayesinde uzaktan kumandasıyla açılır. Fotoselli kapılar uzaktan görünen ışığa karşı duyarlıdır. Bir de kendisine yaklaşıldığında açılan veya kapanan otomatik kapılar vardır. Otomatik kapı sistemleri ticari işletmelerde sıklıkla tercih edilen sistemlerdir. Bu tür kapılar elektirk ve ya yaylı düzeneklerle çalışmaktadır. Kapının açılması kapı üstünde bulunan sensörlerle olur. Elektrik kesintisi olduğunda kapıların açılması elle de sağlanabilmektedir. Otomatik kapılar sürekli kapalı olmasından dolayı güvenli bir ortam oluştururlar.

Sakarya ZGS Güvenlik Bilişim Sistemleri, Perkotek Güvenlik Sistemleri; Neutron Güvenlik Sistemleri gibi çok sayıda güvenlik şirketleri ülkemizde çalışmalarına devam etmektedir. Dünyada güvenlik alanında gelişmeleri takip eden güvenlik firmaları bu teknolojileri ülkemizde projelerde değerlendirmeye başlamıştır. ZGS Güvenlik; müşterileri tarafından güvenilir, istikrarlı ve en önemlisi kaliteli hizmet veren bir kurum olarak bilinmektedir. Uzman, konusunda profosyonel mühendisler ve teknik elemanlarımızla sunduğumuz projelerimizin bitiminden sonra da periyodik bakım hizmetlerini gerçekleştrimekteyiz.

Avrupa Birliği normlarında çalışmalarına devam eden firma ZGS Güvenlik, bu alandaki tüm yenilikleri uygulamaya devam ederek sektörde öncü olmuştur. Neutron Güvenlik Sistemleri de bu sektörde gerek ulusal pazarda gerek Uluslararası pazarda faaliyetlerine devam etmektedir. Kendi ürünlerini de üreten firma yazılımlarını da kendisi yapmaktadır. Neutron'un marka olarak piyasada 340 çeşit ürünü vardır. Her türlü kamera, kayıt cihazları, tarayıcılar, alarm sistemleri, yazılımlar, aksesuarlar daha çok sayıda ürünle hizmet vermeye devam etmektedir.

Haikon Güvenlik Sistemleri dünyanın en iyi markalarındandır. Haikon marka güvenlik konusunda ihtiyacınız olan tüm ürünleri üretmektedir. Geliştirdiği yeni ürünler ile sektördeki yerini sağlamlaştırırıken dünyada ARGE çalışmalarına en fazla bütçe ayıran firma özelliğini de korumaktadır.Uluslararası pazarda da adından söz ettiren firma, her sene piyasaya yeni ürünler sunmaktadır. Güvenlik kameraları, IP Kameralar, kayıt cihazları, yazılımlar, alarm sistemleri çok sayıda ürün yelpazesiyle ülkemizde kullanılmaktadır.

Dahua Güvenlik Sistemleri, bu sektörde ürün kalitesiyle yarini almıştır. Marka, her türlü güvenlik ihtiyacına cevap verecek ürün yelpazesine sahiptir. IP kamera sistemleri, HDCVI, Termal sistemler, mobil sistemler, lazer sistemler, NVR, EX-Proof Ürünler, Alarm sistemleri, parmak izi okuyucu sistemleri, kilit sistemleri, yazılımlar, optik sistemler her türlü aksesuarlar ürün yelpazesinde mevcuttur. Dahua marka  ürünler ülkemizde en çok tercih edilen ürünler arasında ilk sırada yer alır.

Güvenlik ihtiyacının artması ile, sektörde çok sayıda büyüklü küçüklü firmalar hizmet vermektedir. Biges Güvenlik Sistemleri, ZGS Güvenlik – Bilişim Sistemleri gibi firmalar kullandıkları markalarla da tercih edilmektedir. Akıllı teknolojiyi güvenlikle birleştirerek alanlarında bir ilk olmayı hedefleyen ZGS Güvenlik sektördeki gelişmeleri dünya genelinde takip etmektedir. Uygulamalarında sunduğu donanım kalitesi yanında ileri teknolojiyle birlikte işleriniz daha da kolay hale gelir. Bu özelliklerle istediğiniz kayıta, görüntüye kolaylıkla ve anında ulaşabilirsiniz. Beylerbeyi kayıt cihazı bunlardan sadece birisidir. Ürün piyasada oldukça rağbet görmektedir. Fiyart da diğerlerine göre oldukça caziptir.

Güvenlikte olmazsa olmaz iletişimdir. O zaman Telefon Santrali nedir? Kurulumu hakkında yüzeysel bilgi verelim. Telefon Santrali, devamlı ve kesintisiz iletişim için çok sayıda telefonun merkeze bağlı olarak gelen giden aramaları otomatik yapan bir sistemdir. Kısaca telekominikasyon sistemidir. Bu sistemin önemli birimi santrallerdir. İlk zamanlar arama yapan kişi operatöre bağlanıyordu ve operatör tarafından bağlantı gerçekleşiyordu. Şimdi artık tüm bunlar otomatik olarak gerçekleşmektedir. Telefon santralleri daha çok fabrikalarda, hastanelerde, AVM'lerde, devlet kurumlarında tercih edilmektedir. Santral çeşitleri;

Analog telefon santrali; Orta ve küçük firmaların daha çok kullandığı santralde görüşmeler bu sanrtal üzerinden gerçekleşir.

IP telefon santrali; Yazılım tabanlı görüntü, ses vb. İletişim ihtiyacını bir ağ üzerinden ip protokolü ile sağlayan sistemdir.

Dijital telefon santrali; Yüksek ses kalitesiyle karşımıza çıkan sistem kurum içi haberleşmede tercih edilir.

Telefon santrallerinin kurulumunda santraller arası bağlantılarda Fiber Kablolar kullanılmaktadır. Fiber optik kablo ile hızlı ve yüksek kalitede veri iletişimi sağlanır. Fiberler elektromanyetik dalgalardan etkilenmezler. Kullanılan iletişim malzemelerinden daha uzun mesefaler fiber kablolarla sağlanır. Bu yüzden tercih edilir. Fiber optik sistemlerin kullanım alanları; Haberleşmede, havacılıkda, nükleer enerji santrallerinde, reklam panolarında, trafik kontrol sistemlerinde, santrallerde, iletişim sistemlerinde, demiryolları sinyalizasyon sistemlerinde ve sayamadığım birçok alanda kullanılmaktadır.

Çağımızın gereği iletişim. Tabiki hem görsel hem de işitsel olarak televizyonlar vazgeçilmezimiz oldu. Dünyadaki tüm gelişmeleri takip etmek, belgeselleri, filmleri izlemek için saatlerce televizyonun karşısındayız. Tabi bir de tüm kanallar düzgün çekerse değmeyin keyfimize. Uydudan yayınları almak için elbette ki antenlere ihtiyaç duyuyoruz. ZGS Güvenlik Bilişim anten kurulumda da ihtiyaçlarınızı karşılamaktadır. Antenlerde de çeşitlilikler söz konusu. Outdoor anten sistemi indoor antem sistemleri vardır. Outtor Anten Sistemleri; dışarıda yağmur, kar, güneş, nem gibi fiziki koşullardan etkilenmeyen bir yapıya sahiptir. Buradaki amaç uydudan gelen sinyalin kesintisiz ve düzgün alınmasıdır. İndoor anten ise kapalı mekanlarda kullanımı uygun olan antenlerdir. Eskiden her evin balkonunda veya çatılarda herkese ait çanak antenler vardı. Bunlar görüntü kirliğine sebep oluyordu. Şimdi artık tek anten bağlantısıyla aynı apartmanda her daire bu ortak antenden yararlanmaktadır.

Nüfusun yoğunlaşması beraberinde trafik sorunlarını getirmekte. Trafikte hiç kimse vakit kaybetmek istemiyor. Teknoloji bu alanda da kendini gösteriyor. HGS Sistemleri (Hızlı Geçiş Sistemleri)'nin kurulması ile uzun gişe kuyruklarından bitmek bilmeyen beklemelerden büyük ölçüde kurtulmuş olduk. Bu uygulama oldukça pratiktir. PTT'lerde ve anlaşmalı bankalardan alacağınız Hızlı Geçiş Sistemi Kartları ile gişelerdenden geçiş sağlanır. Ülkemizde boğaz köprülerinde, otoyol geçişlerinde bu sistem kullanılmaktadır. HGS bakiye sorgulama sürücünün HGS ürününü satın alırken vermiş olduğu telefon numarasını kullanması gerekir. İnternet üzerinden de de bilgi alabilirsiniz.

Plaka tanıma sistemleri; plakaların tanımlanması ile plakası okunan araçların bilgilerini karşılaştıran sistemdir. Birçok amaç için kullanılan plaka tanıma sistemleri giriş – çıkış işlemlerinde, trafik uygulamalarında, çalıntı ve kayıp araçların bulunmasında kullanılabilir.

Plaka tanıma sistemleri kullanım alanlarına göre;

- Otoparklar için Plaka Tanıma Sistemi: AVM'lerde, sitelerde, kamu kurum kuruluşlarında genellikle tercih edilen bir sistemdir.
- Ücretli otoparklar içinplaka tanıma sistemi: Otoparka giren aracın plakası okunur ve saati sisteme kayıt edilir. Çıkışta yine plaka okunur ve otoparkta kalma süresi hesaplanır ödemesi yapılır.
- Otoyol Plaka tanıma sistem: Kayp, çalıntı araçlarrın tespitinde kullanılır.
- Mobil plaka tanıma sitemleri olarak çeşitlendirilmektedir. Sesli olarak da alarm verebilen sistem yolda hacizli veya aranan araçların plakasını tespit eder.

Teknoloji geliştikçe hayatımızın vazgeçilmezleri arasına teknolojik aletler hızla girmeye başladı. Bilgisayarlar, laptoplar, tabletler, akıllı telefonlar daha sayamadığımız çok sayıda cihaz elimizden düşmez oldu. Blgisayar almaya karar verdik diyelim. Bilgisayar tedarikçilerini araştırıyoruz. Markaları araştırıyoruz. Bilmediğimiz konularda onlardan yardım alıyoruz. İşte tam bu nokta da, PC tedarik etiğimiz ZGS Güvenlik Bilişim Sistemleri aynı zamanda siz müşterilerine bilgisayar bakım, bilgisayar servis hizmetlerini de vermektedir. Sizin için ne hızda bilgisayar gerekiyor, hangi markayı tercih etmelisiniz tüm konularda hem bilgi verecek hem tedarik edecek arkadaşlar sizlere yardımcı olacaktır. Tüm bilgisayar modelleri hakkında ürün bilgisine ulaşabileceğiniz, seçiminizde size reknik destek verecek elemanlar ile ihtiyacınız olan PC'yi bulacaksınız. Kurulumunu da yapan firma, teknik destek de vermektedir.

Ağ alt yapısı, kullanıcıların bilgisayarda bulunan yazılımları paylaşılmasını sağlayan sistemin adıdır. Burada bilgisayarları birbirine bağlayan kablolar, prizler, kabinler ağ alt yapısının parçalarıdır. Firmamız ağ yapılandırma ve kurulumları da gerçekleştirmektedir. Kablolu ağların yanı sıra kablousz ağlar da mevcuttur. Günümüzde kablosuz ağlar ile masa başında olmadan AVM'de, kafede, ofiste istediği her yerde internete girerek işlerini yapabilmektedir. Kablosuz ağ kartları taşıyan PC'ler , ile isteyen kullanıcılar ağlara ulaşabilmektedir. Kablosuz ağlar ile görüntü kirliliğine de son vermekteyiz.

Şimdiye kadar yaptığımız he projede kaliteli ürünler, en iyi fiyat, taahhüt edilen zamanda işi teslim etme, profosyonel ekip, günün 24 saati ulaşılabilirlik ve hizmet, teknik servis, arıza bakım ve onarım hizmetleri ve hatada sıfır tölerans tabiki vazgeçilmezimiz müşteri memnuniyeti ile hizmetinizdeyiz.

Sönmez Elektrik ve Güvenlik Sistemleri

ZGS Güvenlik Sistemleri İle Güvenliğiniz Emin Ellerde

Sakarya / Adapazarı
Puan : 1350

Sakarya Güvenlik Sistemleri Ltd. Şti.

ZGS Güvenlik Sistemleri İle Güvenliğiniz Emin Ellerde

Sakarya / Adapazarı
Puan : 1100

Erdem Teknoloji

ZGS Güvenlik Sistemleri İle Güvenliğiniz Emin Ellerde

Sakarya / Adapazarı
Puan : 650

Ögem Özel Güvenlik Eğitim Merkezi

ZGS Güvenlik Sistemleri İle Güvenliğiniz Emin Ellerde

Sakarya / Adapazarı
Puan : 550

Robotek Teknoloji

ZGS Güvenlik Sistemleri İle Güvenliğiniz Emin Ellerde

Sakarya / Adapazarı
Puan : 550

Exa Güvenlik Sistemleri

ZGS Güvenlik Sistemleri İle Güvenliğiniz Emin Ellerde

Sakarya / Serdivan
Puan : 500

Temiz İş Alarm ve Güvenlik

ZGS Güvenlik Sistemleri İle Güvenliğiniz Emin Ellerde

Sakarya / Adapazarı
Puan : 450

Baykom Güvenlik Sistemleri

ZGS Güvenlik Sistemleri İle Güvenliğiniz Emin Ellerde

Sakarya / Adapazarı
Puan : 450

Bayrak Güvenlik

ZGS Güvenlik Sistemleri İle Güvenliğiniz Emin Ellerde

Sakarya / Adapazarı
Puan : 350

Jan-Em Özel Güvenlik Hizmetleri

ZGS Güvenlik Sistemleri İle Güvenliğiniz Emin Ellerde

Sakarya / Adapazarı
Puan : 300

Ayme Güvenlik

ZGS Güvenlik Sistemleri İle Güvenliğiniz Emin Ellerde

Sakarya / Adapazarı
Puan : 300

Polat Güvenlik Sistemleri

ZGS Güvenlik Sistemleri İle Güvenliğiniz Emin Ellerde

Sakarya / Adapazarı
Puan : 300

Serdivan Enerji & Güvenlik Sistemleri

ZGS Güvenlik Sistemleri İle Güvenliğiniz Emin Ellerde

Sakarya / Serdivan
Puan : 100
Sektörle İlişkili Diğer Firmalar
Ücretsiz Kayıt Yaptıran Firmalar
Ambalaj
Anahtar & Çilingir Hizmetleri
Av Bayileri, Balıkçılık, Arıcılık ve Kamp Malzemeleri
Branda, Tente ve Çadır
Büyük Alışveriş Mağazaları
Çeşitli
Dini Hizmetler ve Dini Eşyalar
Elektrostatik Toz Boya, Yaş Boya, Metal Kaplama, Yüzey Kaplama
Fotokopi, Yazıcı, Faks, Baskı Makineleri, Ofis Araçları
Kargo ve Dağıtım Firmaları
Kitap, Kırtasiye, Güzel Sanatlar Malzemesi
Organizasyon Firmaları
Oyuncakçılar
Saatçiler
Sürücü Kursları, Psikoteknik ve SRC
Tercüme ve Çeviri Büroları
Uydu ve Anten Sistemleri