Google ile arama
Haritadan Firma Ara
 
 

Yılmaz Güvenlik Bilişim Zayıf Akım Teknolojileri

Kamera Sistemleri, Hırsız Alarm Sistemleri, Santral Sistemleri, Yangın Alarm Sistemleri, Ses Sisteml
ilk | önce
firmalar
(5/39)
sonra | son
  Etiketler: zayıf akımfiber optik kablolamasakarya gece görüş kamerasıSakarya gece görüşlü kameralarsakarya kamera firmalarısakarya network ıp kameralarsakarya termal kameraspeed dome kamerasıtermal kameraadapazarı Ev İş Yeri Alarmı tümü ›
Yılmaz Güvenlik Bilişim Zayıf Akım Teknolojileri Kamera Ve Alarm Sistemleri, Kartlı Geçiş Sistemleri Gibi 
Tüm Elektronik 
Güvenlik Sistemlerinin Satışını, Montajını Ve Bakımını Yapmaktadır
  Firmaya Mesaj At « önceki sonraki »

Yılmaz Güvenlik , 2004 yılının Şubat ayında, Aziz YILMAZ ve Tayfun YILMAZ tarafından Sakarya/Pamukova’da Mikrodata Bilgisayar adıyla kurulmuştur. Elektronik güvenlik sistemlerinde var olan teknoloji yatırımları eksikliğini tamamlamayı kendine amaç edinen Yılmaz Güvenlik Zayıf Akım Teknolojileri, kısa zamanda önce donanımlı bir entegrasyon şirketi, ardından da bir çok önemli markanın yetkili satıcısı haline gelmiştir. Bilgisayar tabanlı elektronik güvenlik ve CCTV teknolojilerini Pamukova ya ilk kez tanıtmış olmanın heyecanını da yaşamıştır.Kurulduğu günden günümüze kadar geçen sürede, içinde bulunduğu sektöre pamukovada yön vermiş,  Adapazarı’nda da yeniliklerin öncüsü olmuş ve araştırma-geliştirme çalışmalarına verdiği önem ile örnek teşkil etmiş olan Yılmaz Güvenlik, yoluna aynı misyon ve kararlılık ile devam etmektedir. Yılmaz Güvenlik; geleceğimize yön verecek, yaşamımızı kolaylaştıracak, gelişen teknolojinin ile kitlelerin yaşamalarını kolaylaştıracak ürün, hizmet ve çözümlerin sürekli geliştirilmesi için durmaksızın çalışmayı sürdürecektir.

Kalite Politikası

Yılmaz Güvenlik ve Zayıf Akım Teknolojileri., sunduğu ürün, hizmet ve çözümlerde ortaya koyduğu kalite anlayışını sürdürülebilir kılmak amacı ile kalite politikasını taahhüt altına almıştır. İş ortakları ve müşterileri tarafından duyulan saygı ve güveni, gösterilen takdiri korumak amacıyla müşteri memnuniyetinin korunmasına yönelik projeler geliştirmektedir. Çalışanların ve müşterilerin oluşturduğu ekosistem içerisinde var olan sinerjiyi korumak, işbirliğini geliştirmek ve sosyal kaynakları etkin kullanabilmek amacıyla “kalitenin bir yaşam felsefesi olarak algılanması” konusuna özel bir önem gösterilmektedir. Kalite düzeyine dair detayların sürekli olarak güncellenmesi, verimliliğinin arttırılabilmesi ve şirket değerlerimizden olan yeniliğin kalite politikamızda devamlılığı için çeşitli konulara ait özel çalışma grupları oluşturulmaktadır.

Hizmet Ağı
Güvenlik teknolojileri konusunda, son kullanıcının tüm istek ve ihtiyaçlarını tespit ederek en uygun çözümleri sunabilecek, müşteri memnuniyetini ve kalite politikasını sürdürülebilir kılacak, Sakarya’nin en prestijli satış ve servis organizasyonunu kurma hedefini belirlemiş olan Yılmaz Güvenlik, bu hedefe ulaşmak için gerekli tüm adım atmaktadır. Günümüzde, yürüttüğü tüm projelerde yakaladığı önemli başarıların arkasında, bu büyük organizasyonun verimliliğini arttırmak için yapılmakta olan çalışmalar yatmaktadır. İş süreçlerinin takibini ve proje yönetimini kolaylaştırmak için geliştirilmiş olan özel yazılımlar bu çalışmaların birer ürünüdür. Bunun yanında, çözüm ortaklarının sektörel bilgi düzeyinin arttırılması, geliştirilen yeni ürün ve çözümlerin tanıtılması, müşteri memnuniyeti ve kalite politikalarının sürdürülebilirliğini sağlamak amacıyla birçok eğitim programı hayata geçirilmektedir.

Keşif isteği için web sayfamızı ziyaret edin!

www.ygb.com.tr

E - Ticaret Web Sitesi

www.zayifakimsepeti.com


Etiketler: zayıf akımfiber optik kablolamasakarya gece görüş kamerasıSakarya gece görüşlü kameralarsakarya kamera firmalarısakarya network ıp kameralarsakarya termal kameraspeed dome kamerasıtermal kameraadapazarı Ev İş Yeri Alarmıalarm paneliadapazarı Sesli Ve Görüntülü Bina İletişim Sistemlerigörüntülü kapı telefonlarıgörüntülü zil sistemigörüntülü zillersakarya sesli ve görüntülü bina iletişim sistemlerisakarya Sesli Ve Görüntülü Bina İletişim Sistemleri yapanlarSesli Ve Görüntülü Bina İletişim Sistemleriyangın sondürme sistemianahtar teslim güvenlik sistemi
bu firmayla/kayıtla ilgili linkler
  Hata Bildir Hata Bildir Mesaj Mesaj At Tavsiye Et Tavsiye Et
  İletişim Bilgileri İletişim Bilgileri Sayfa Başı Sayfa Başı Geri Dön Geri Dön
Yılmaz Güvenlik Bilişim Zayıf Akım Teknolojileri
Adres
  Orhangazi Cad.Tek Yokuşu No: 21 Adapazarı / Sakarya
Sabit Telefon
  0 264 6661630
Cep Telefonu
 
  0 532 3919272
Web Sitesi
  www.ygb.com.tr
E-Posta
  bilgi@ygb.com.tr
Üyelik Büyüklüğü
  600
Tıklanma
  2914
Haritadaki Yeri
  Firmanın haritadaki yerini görmek için tıklayın.
 
Facebook'ta paylaş
 
 
 
Kullanıcı Girişi
  Kullanıcı adı;
 
  Şifre;
 
 
   
Kullanıcı adınızı ve şifrenizi öğrenmek için tıklayın ›
 
Kategorideki Özel Üyeler
ZGS Güvenlik - Bilişim
Sönmez Elektrik ve Güvenlik Sistemleri
Besis Güvenlik
Sakarya Güvenlik Sistemleri Ltd. Şti.
Yılmaz Güvenlik Bilişim Zayıf Akım Teknolojileri
Ögem Özel Güvenlik Eğitim Merkezi
Robotek Teknoloji
Exa Güvenlik Sistemleri
Temiz İş Alarm ve Güvenlik
Baykom Güvenlik Sistemleri
Bayrak Güvenlik
Jan-Em Özel Güvenlik Hizmetleri
Ayme Güvenlik
Almer İletişim & Güvenlik Sistemleri
Serdivan Enerji & Güvenlik Sistemleri
 
Kategorideki Diğer Üyeler
İtimat Anahtar - Anahtar ve Dikiş Makinaları Tamir ve Bakım S...
Louden-Cam Araç Takip ve Kamera Sistemleri
 
Tüm Sektörler
 
 
Firmayı Tavsiye Et
 
 
Hata Bildir
 
 
Firmaya Mesaj At