Üye Girişi
Google ile arama
Haritadan Firma Ara
 
 

Uğur Anadolu Liseleri

Anadolu Lisesi
ilk | önce
firmalar
(7/25)
sonra | son
Uğur Anadolu Liseleri Sakarya Anadolu Liseleri Adapazarı Anadolu Liseleri Sakarya Özel Liseler Adapazarı Özel Liseler Sakarya Özel Okul Fiyatları Adapazarı Özel Okul Fiyatları Sakarya Özel Okul Dersi
  Firmaya Mesaj At « önceki sonraki »
Uğur Anadolu Liseleri

26 Kasım 1968′ de Laleli’ de ilk dersini vererek öğrencilerini üniversiteye hazırlayan Uğur Dershaneleri bugün, dönüştüğü Uğur Okulları ile Türkiye’nin her noktasında, konusunda uzman öğretmenleriyle Türkiye’nin en donanımlı eğitim olanaklarını sunmaktadır.

1968’de Uğur Dershaneleri ile başlayan eğitim maratonu bugün, Bahçeşehir Kolejleri, Bahçeşehir Fen ve Teknoloji Lisesi, Bahçeşehir Üniversitesi, Uğur Kariyer Merkezi, Uğur Yayınları ile devam etmektedir. Bahçeşehir – Uğur Eğitim Kurumları eğitimin her kademesinde gelişerek ve büyüyerek ülkemize katma değer kazandırmaktadır.

Uğur Okulları, Türkiye’nin yarını siz gençlerimizi, bilgi çağının mimarı olacak üniversitelere hazırlarken bu çağa uygun modeller ve programlar konusunda kendi içinde başlattığı yarışı tüm hızıyla sürdürmektedir. Başarısı kanıtlanmış ilke ve modellerinden hareketle, her yıl yeniden şekillendirdiği eğitim programları ile 50 yıldan beri üniversiteye ve ortaöğretim kurumlarına hazırlıkta ilklere imza atmaktadır.

Misyon


Tutkuyla ve kararlı bir şekilde çok çalışarak, araştırarak, kaliteyi ön planda tutarak ve gençleri sevgiyle kucaklayarak onların hizmetinde olmak.

Ve böylece gençlerimizin; Ülkemizde ve dünyada istedikleri lise ve üniversiteye yerleşerek, özgüvenleri yüksek, başarılı, ülkesi ve insanlığa yararlı bireyler olarak yetişmelerini sağlamak.

Vizyon

Çağdaş eğitim ortamı, yabancı dil öğretimi, rehberlik ve kariyer hizmetleriyle fark yaratan (dünya çapında) bir okul olmak.

Değerlerimiz

Uğur Okulları; global standartlarda, yenilikçi eğitim anlayışını benimseyerek, tüm çalışmalarında kaliteyi ön planda tutarak, problemlere karşı sonuç odaklı yaklaşımıyla gençlere örnek oluşturarak, yeni kuşakları “iyi insan olma” bilinciyle yetiştirerek öğrencilerini başarılı bir geleceğe hazırlar.

Etiketler: adapazarı lise eğitimiadapazarı lise dersleriadapazarı anadolu lisesi eğitimiadapazarı anadolu lisesi eğitimleriadapazarı anadolu lisesi dersleriadapazarı özel anadolu lisesi eğitimiadapazarı özel lise dersleriadapazarı özel lise eğitimiadapazarı özel lise eğitimleriadapazarı özel anadolu lisesi ücretleriadapazarı özel anadolu liseleriadapazarı anadolu liselerisakarya lise eğitimisakarya lise derslerisakarya anadolu lisesi eğitimisakarya anadolu lisesi eğitimlerisakarya anadolu lisesi derslerisakarya özel anadolu lisesi eğitimisakarya özel lise derslerisakarya özel lise eğitimi
bu firmayla/kayıtla ilgili linkler
  Hata Bildir Hata Bildir Mesaj Mesaj At Tavsiye Et Tavsiye Et
  İletişim Bilgileri İletişim Bilgileri Sayfa Başı Sayfa Başı Geri Dön Geri Dön
Uğur Anadolu Liseleri Sakarya Özel Anadolu Liseleri Özel Okul Fiyatları Eğitimi
Adres
  Papuççular Mah. Tan Sk. No: 26 Adapazarı / Sakarya
Sabit Telefon
  0 264 5178282
0 264 5178383
0 264 5178484
Web Sitesi
  www.ugurokullari.k12.tr/sakaryauguranadolulisesi
Üyelik Büyüklüğü
  500
Tıklanma
  31361
Haritadaki Yeri
  Firmanın haritadaki yerini görmek için tıklayın.
 
Facebook'ta paylaş
 
 
17 yeni mesajınız var, giriş yapın
 
Kategorideki Özel Üyeler
İlke Başarı Eğitim Kurumları Lise
İlke Başarı Okulları
Doruk Koleji
Altınküre Okulları
Bil Okulları
Özteb Okulları
Uğur Anadolu Liseleri
Sınav Temel Lisesi
Adabilim Okulları
Özel Doğu Marmara Anadolu Sağlık Meslek Lisesi
 
Tüm Sektörler
 
 
Firmayı Tavsiye Et
 
 
Hata Bildir
 
 
Firmaya Mesaj At