• Firma Tanıtım
  • Konum
  • Detaylar
  • Diğer Üyeler
  • Sektörler
Firma Tanıtımı
Konum
Detaylar
Diğer Üyeler
Sektörler
Saly Karavan

Saly Karavan

Karavan İmalat, Pazarlama ve Kiralama

Tıklanma :
185261
1/3
slayt
slayt
slayt
slayt
slayt
slayt
slayt
slayt
slayt
slayt
slayt
slayt
İletişim Bilgileri
Firmayı Tavsiye Et
Hata Bildir
Firmaya Mesaj At
Web Sitesi İste!
Adres

Yukarı Kirazca Köyü Bilecik Yolu Üzeri 3. Km No: 131 Adapazarı / Sakarya

Web sitesi
E - Posta
Üyelik Değeri :

150

Gönderen

Gönderilen

Hata Raporlama Formu

D9V8OW

Bu form sayesinde ilgili sayfada yer alan verilerle ilgili problemi bize rapor edebilirsiniz.

Firmalarla Mesajlaşma Formu

VDAJBS

Bu form sayesinde Saly Karavan isimli firmaya/kuruma mesaj yollayabilirsiniz.

Web Sitesi Talep Formu

VOOFMZ

ProWEB internet ve Multimedya Hizmetleri’nin size web sitesi yapmasını istiyorsanız bu formu doldurun. Hizmet ücrete tabidir.

BiZ KİM MİYİZ?

Hani bazılarımızın tutkusu, bazılarımızın düşü, bazılarımızın heves ettiği ama yollarda üzerinde o sevimli salyangoz logosu ile gördüğünüzde, hepinizin gözünü alamadığı o karavanları yapanlarız. Saly Karavanlar Türkiye ve dünyanın bir çok ülkesinde salına salına geziyorsa, bu tesadüf değildir. Sürücüsüne ve kullanıcısına verdiği güven ve konfordur bizi bugünlere taşıyan.

Adapazarı Bilecik yolunun 3. km'sinde 6000 metrekare açık ve 6000 metrekare kapalı alanda faaliyet gösteren bir aile şirketiyiz. Güvenilir ve güçlü kadromuz, inovasyon ve arge çalışmaları ile tüm dünyada alanımızdaki gelişmeleri yakından izliyor ve sektöre göre, özel çözümler üretiyoruz.  Karavancılığın bir yaşam biçimi olduğu bilinciyle, verdiğimiz satış sonrası desteği, Saly Karavan'ı giderek büyüyen bir aile haline getirdi ve getirmeye devam ediyor.

Sizleri de bu ailenin bir parçası olmaya çağırıyoruz. Unutmayın karavan GÖRÜLÜR, SEVİLİR VE YAŞANIR.

MOTOKARAVAN

Benzersiz tasarımlar, ev rahatlığında döşenmiş bir kabin, kaliteli ekipmanlar ve geniş bir alkoven. Saly, yarım asırlık tecrübesiyle alternatif tatil arayışında olanlara sınırsız imkanlar sunuyor. 4.00m ile 5.50m arasında değişebilen kabin boyları ve alkovenin vermiş olduğu extra yatak kapasitesi sayesinde, sizleri bu alternatif tatil dünyasını keşfetmeye davet ediyoruz.


KAMP KARAVANI

Tüm ihtiyaçlarınıza yanıt veren, özenle ve tecrübeyle oluşturulan modern dizaynlar. Detaylı yerleşim planları sayesinde kendinizi evinizde gibi hissedecek, bu etkileyici atmosferi dilediğiniz her yere yanınızda götürebileceksiniz.

Çeşitli boy ve modellerde üretilen karavanlarımız, ister tek başınıza, ister çift ya da ailece çıkacağınız tatillerinizde, konforlu kamp keyfini deneyimleyebilmeniz için sizleri bekliyor.

Model 3.25-PETITE

7m2lik bir alanda, detaycı modern bir dizayn. Saly Petite’de, 2 kişinin rahatlıkla yaşaması için gereken ne varsa düşünülmüş. Geri kalan sadece uyanmak istediğiniz yeri seçmek.

Model 4.06-SMART

Sadece yatacak bir yer ve depolama alanına mı ihtiyacınız var? Saly Smart, sizlere bunu sağlamak ve ihtiyaçlarınıza yanıt vermek adına üretildi. Ne eksik ne fazla, istediğim işte böyle bir şey diyorsanız, bu özel ürüne yakından bakmanızı tavsiye ederiz.

Model 4.25-COMPACT

Tekerlekler üzerindeki evinizin her karesi optimum alan kullanımı için tasarlandı. Saly Compact, size istediğiniz pratik kullanımı ve iyi görünümü, iyi tasarlanmış bir karavan içerisinde, bir arada sunuyor.

Model 5.25-URBAN

Ne istediğini bilen müşterilere, akılcı çözümler. Saly Urban, şimdi hiç olmadığı kadar fonksiyonel. 3 farklı dizayna sahip bu modelde, kendiniz ya da aileniz için mutlaka uygun bir tasarım bulabilecek, keyifli kamp tatilleriniz için ihtiyacınız olan teknolojik ve işlevsel çözümlere sahip olabileceksiniz.

Model 6.00-SUPREME

Zarif tasarımı, konforlu iç mekanı, gerektiğinde ranzaya dönüştürülebilen oturma grupları sayesinde Saly Supreme, sizlere unutamayacağınız tatilleri yaşatmak için üretildi. Geniş ve kolay erişilebilen çok sayıdaki depolama alanları sayesinde, artık kalabalık çıkacağınız tatiller bile sorun olmaktan çıkıyor.

Model 7.25-GRAND

İhtiyaçlarınız ve beklentileriniz doğrultusunda hazırlanmış, kendinizi evinizde hissedecek kadar ince düşünülmüş hatlara sahip, ranzalı yatak dizaynı ve ekstra yatak kapasitesi sayesinde, çocuklarınız için de eğlenceyi hedefleyen bir karavan sahibi olmak isterseniz, Saly Grand sizleri, onu keşfetmeniz için bekliyor.

Model 8.75-PALACE

Geniş bir aileye sahip ya da sadece kendini şımartmak isteyenler, Saly Palace’ı tercih edebilir, ferah oturma alanları, geniş yatak odası ve tam donanımlı mutfak ve kabin ekipmanlarınızla tatilinizin keyfini doyasıya çıkarabilirsiniz.


Etiketler : çekme karavan, gezici karavan, karavan, karavan ısıtıcıları, karavan tentesi, karavanlar için eberspächer ısıtıcıları, moto karavan, şantiye karavan, sakarya karavan, adapazarı karavan, sakarya karavan firmaları, adapazarı karavan firmaları, karavan fiyatları, satılık karavan, karavan imalatı, karavan kiralama, kiralık karavan, satılık karavan fiyatları, kiralık karavan fiyatları, karavan modelleri, karavan satışıları, karavan imalatcıları, karavancılar, karavan çeşitleri, 3.25 karavan, 4.06 karavan, 4.25 karavan, 5.25 standart karavan, 5.25 studio karavan, 6.0 ranza karavan
Ambalaj
Anahtar & Çilingir Hizmetleri
Av Bayileri, Balıkçılık, Arıcılık ve Kamp Malzemeleri
Branda, Tente ve Çadır
Büyük Alışveriş Mağazaları
Çeşitli
Dini Hizmetler ve Dini Eşyalar
Elektrostatik Toz Boya, Yaş Boya, Metal Kaplama, Yüzey Kaplama
Fotokopi, Yazıcı, Faks, Baskı Makineleri, Ofis Araçları
Kargo ve Dağıtım Firmaları
Kitap, Kırtasiye, Güzel Sanatlar Malzemesi
Organizasyon Firmaları
Oyuncakçılar
Saatçiler
Sürücü Kursları, Psikoteknik ve SRC
Tercüme ve Çeviri Büroları
Uydu ve Anten Sistemleri