Üye Girişi
Google ile arama
Haritadan Firma Ara
 
 

PROWEB Nakış İşleme

İş Elbiselerine Nakış Hizmeti, İş Elbiselerine İsim Nakışı, İş Elbiselerine Logo Nakışı
ilk | önce
firmalar
(3/15)
sonra | son
PROWEB Nakış İşleme Hizmeti İle İster Sevdikleriniz için, İster Çalışanlarınız İçin İstersenizde Kendiniz İçin Özel Nakışlı Kumaşları İşletebilirsiniz.
  Firmaya Mesaj At « önceki sonraki »
PROWEB Nakış İşleme

Proweb; profesyonel bir kadro ile 2005 yılından bugüne; internet, multimedya, grafik ve baskı alanında hizmet vermekte olan Sakarya merkezli bir kuruluştur. Şirket, bilgisayar mühendisleri yönetiminde çalışan; yazılım, grafik, animasyon, teknik takip, veri yükleme, muhasebe ve müşteri temsilciliği birimlerinden oluşmaktadır.

Proweb, kuralları belli olmayan bu sektöre, birçok standart getiren; işi takip etmenin, işi yapmak kadar önemli olduğunu bilen ve buna göre kendi çizgisini belirleyen bir kuruluştur. Ayrıca makine ailesini de sürekli genişleterek reklamcılık ve promosyon sektörüne birçok yenilik katmıştır.

Verdiği hizmetlere yenisini katmak için temin ettiği 15 iğneli yeni nesil nakış makinesi ile havlu, polar, tişört, penye ve diğer her türlü kumaş çeşidine nakış yapabilmektedir. Sevdiklerinize üzerinde birlikte isimlerinizin yazdığı ve güzel bir resimli tasarımlarla süslenmiş bir görselle veya çalışanlarınıza ve müşterilerinize firmanızın prestijini gösterecek bir çalışma ile her türlü kumaş üzerine nakış işlemi yapılabilmektedir.

Şahıs ya da Firmalara Her Türlü Kumaş Üzerine Nakış İşlemi Yapılmaktadır...

Etiketler: Sakaryalı reklamcılarSakaryadaki reklamcılarsakaryadaki reklam ajanslarısakarya reklamcılıkSakarya reklamcılarısakarya reklamcılarsakarya reklamcısakarya Reklam tasarımlarısakarya reklam tasarım hizmetlerisakarya reklam tanıtım firmalarısakarya reklam tanıtımSakarya reklam sektörüsakarya reklam firmasıSakarya reklam firmalarısakarya reklam ajanslarısakarya reklam ajanslarsakarya reklam ajansısakarya reklamsakarya firma reklam danışmanlığısakarya dijital reklam
bu firmayla/kayıtla ilgili linkler
  Hata Bildir Hata Bildir Mesaj Mesaj At Tavsiye Et Tavsiye Et
  İletişim Bilgileri İletişim Bilgileri Sayfa Başı Sayfa Başı Geri Dön Geri Dön
PROWEB Nakış İşleme
Adres
  Yenigün Mah. 15 Temmuz Bulv. (Palmiye Cad.) No: 64/A Adapazarı / Sakarya
Sabit Telefon
  0 264 2821940
Cep Telefonu
 
  0 555 5739945
Web Sitesi
  www.proweb.com.tr/pr/
E-Posta
  [email protected]
Üyelik Büyüklüğü
  400
Tıklanma
  1114
Haritadaki Yeri
  Firmanın haritadaki yerini görmek için tıklayın.
 
Facebook'ta paylaş
 
 
Kategorideki Özel Üyeler
Emek İş Elbiseleri ve Tekstil Ürünleri
İşkon İş Elbiseleri
PROWEB Nakış İşleme
Bilenn Tekstil
Bakan Tekstil
Buse İş Elbiseleri
 
Tüm Sektörler
 
 
Firmayı Tavsiye Et
 
 
Hata Bildir
 
 
Firmaya Mesaj At