Google ile arama
Haritadan Firma Ara
 
 

PROWEB Nakış İşleme

Şahıslara ya da Firmalara Tüm Kumaş Türleri İçin Nakış İşleme Hizmeti
ilk | önce
firmalar
(1/43)
sonra | son
  Etiketler: sakarya nakışlı tekstil ürünlerisakarya nakışlı havlusakarya nakışçılarsakarya nakış iplerisakarya dikiş makinecilersakarya dikiş makinalarısakarya dikiş iplerisakarya dikişdikiş nakış aksesuarlarıdikiş makineleri tümü ›
PROWEB Nakış İşleme Hizmeti İle İster Sevdikleriniz için, İster Çalışanlarınız İçin İstersenizde Kendiniz İçin Özel Nakışlı Kumaşları İşletebilirsiniz.
  Firmaya Mesaj At sonraki »
PROWEB Nakış İşleme

Proweb; profesyonel bir kadro ile 2005 yılından bugüne; internet, multimedya, grafik ve baskı alanında hizmet vermekte olan Sakarya merkezli bir kuruluştur. Şirket, bilgisayar mühendisleri yönetiminde çalışan; yazılım, grafik, animasyon, teknik takip, veri yükleme, muhasebe ve müşteri temsilciliği birimlerinden oluşmaktadır.

Proweb, kuralları belli olmayan bu sektöre, birçok standart getiren; işi takip etmenin, işi yapmak kadar önemli olduğunu bilen ve buna göre kendi çizgisini belirleyen bir kuruluştur. Ayrıca makine ailesini de sürekli genişleterek reklamcılık ve promosyon sektörüne birçok yenilik katmıştır.

Verdiği hizmetlere yenisini katmak için temin ettiği 15 iğneli yeni nesil nakış makinesi ile havlu, polar, tişört, penye ve diğer her türlü kumaş çeşidine nakış yapabilmektedir. Sevdiklerinize üzerinde birlikte isimlerinizin yazdığı ve güzel bir resimli tasarımlarla süslenmiş bir görselle veya çalışanlarınıza ve müşterilerinize firmanızın prestijini gösterecek bir çalışma ile her türlü kumaş üzerine nakış işlemi yapılabilmektedir.

Şahıs ya da Firmalara Her Türlü Kumaş Üzerine Nakış İşlemi Yapılmaktadır...

Etiketler: sakarya nakışlı tekstil ürünlerisakarya nakışlı havlusakarya nakışçılarsakarya nakış iplerisakarya dikiş makinecilersakarya dikiş makinalarısakarya dikiş iplerisakarya dikişdikiş nakış aksesuarlarıdikiş makineleridikiş makinası makinesidikiş ipleridikişadapazarı dikiş makinecileradapazarı dikiş ipleri2 renkli dikişsakarya renkli nakış yapanlarsakarya renkli nakış firmalarısakarya renkli nakışsakarya etamin nakışlı havlu
bu firmayla/kayıtla ilgili linkler
  Hata Bildir Hata Bildir Mesaj Mesaj At Tavsiye Et Tavsiye Et
  İletişim Bilgileri İletişim Bilgileri Sayfa Başı Sayfa Başı Geri Dön Geri Dön
PROWEB Nakış İşleme
Adres
  Yenidoğan Mah. Saray Bosna Cad. No:71 (Sıryapı Plaza - Beylik Kebap Üstü) Adapazarı / Sakarya
Sabit Telefon
  0 264 2821940
Cep Telefonu
 
  0 555 5739945
Web Sitesi
  www.proweb.com.tr/pr/
E-Posta
  bilgi@proweb.com.tr
Üyelik Büyüklüğü
  600
Tıklanma
  1214
Haritadaki Yeri
  Firmanın haritadaki yerini görmek için tıklayın.
 
Facebook'ta paylaş
 
 
 
Kullanıcı Girişi
  Kullanıcı adı;
 
  Şifre;
 
 
   
Kullanıcı adınızı ve şifrenizi öğrenmek için tıklayın ›
 
Kategorideki Özel Üyeler
PROWEB Nakış İşleme
Sırma Dantel
Özbalkan Ticaret
Ada Askı
 
Kategorideki Diğer Üyeler
Karakaş Ticaret
 
Tüm Sektörler
 
 
Firmayı Tavsiye Et
 
 
Hata Bildir
 
 
Firmaya Mesaj At