Google ile arama
Haritadan Firma Ara
 
 

Jan-Em Özel Güvenlik Hizmetleri

Özel Güvenlik Hizmetleri, Özel Güvenlik Eğitimi, Kapalı Devre Kamera Sistemleri (CCTV), Alarm İzleme Merkezi, ... [detay»]
ilk | önce
firmalar
(12/39)
sonra | son
  Etiketler: silahlı güvenliksakaryadaki güvenlik merkezlerisakaryadaki güvenlik hizmetleriSakaryada güvenlik sertifikası veren yerlerSakaryada güvenlik hizmetleri veren yerlersakarya güvenlik şirketlerisakarya güvenlik sistemlerisakarya güvenlik görevlisisakarya güvenlik görevlileriSakarya güvenlik firması tümü ›
Sakarya Jan-Em Özel Güvenlik Hizmetleri Özel Güvenlik Eğitimi Kapalı Devre Kamera Sistemi CCTV Alarm İzleme Alarm 
Sistemleri Sakarya Özel Güvenlik Firmaları Dedektif Özel Dedektiflik Araştırma
  Firmaya Mesaj At « önceki sonraki »

Hakkımızda

JAN-EM, AB normlarına göre ülkemizde özel güvenlik hizmetlerinin yürütülmesi ile özel güvenlik hizmetlerinde görevlendirilecek görevlilerin silahlı ve silahsız eğitimlerini vermek üzere 5188 sayılı kanun esaslarına göre 01 Şubat 2005 tarihinde kurulan ve Özel Güvenlik Eğitimi, Özel Güvenlik Hizmeti (fiziki koruma), Güvenlik Sistemleri ve Alarm Sistemleri hizmetleri veren bir kuruluştur.

Yürürlüğe giren 5188 sayılı Güvenlik Yasası gerekleri doğrultusunda %100 yapılanmasını tamamlayıp eğitim, güvenlik sistemleri ve alarm izleme ile alarm sistemleri alanında bölgesinde hizmet veren tek şirket olmanın gururunu yaşamaktadır.

Nasıl Eğitim Verilmektedir?

JAN-EM Özel Güvenlik Eğitim Kurumumuzda 90 saat silahsız ve 120 saat silahlı eğitim verilmektedir. Eğitimde görev alan eğiticiler, uzman eğiticilerdir. Eğitim kurumumuzda;

* 15 saat Özel Güvenlik Hukuku ve Kişi Hakları
* 14 saat Güvenlik Tedbirleri
* 3 saat Güvenlik Sistem ve Cihazları
* 12 saat Temel İlk Yardım
* 9 saat Olay Yeri Koruma
* 9 saat Yangın Güvenliği ve Tabi Felaketlerde Müdahale Tarzı
* 4 saat Paylayıcı Maddeler
* 3 saat Etkili İletişim
* 9 saat Kalabalık Yönetimi
* 9 saat Kişi Koruma
* 3 saat Uyuşturucu Madde Bilgileri
* 30 saat Silah Bilgisi ve Atış Eğitimi verilmektedir.

İlk Adımınız Kariyer Adımlarınızı Atmak Olsun!

Özel güvenlik eğitim kurumumuzdan eğitim alarak eğitim sonunda sertifika alanlar, ülkemizin her tarafında Özel Güvenlik Görevlisi olarak istihdam edilme imkanına kavuşmaktadır. Bunun yanında eğitim kurumumuzdan eğitim alarak sertifika alanlar arasında aynı zamanda özel güvenlik hizmeti sunan şirketimiz aracılığıyla Özel Güvenlik Görevlisi olarak istihdam edilme imkanı doğmaktadır. Yani Kendi eğitim kurumumuzda uzman eğiticiler tarafından eğitilen gençlerimizi bir nevi işe almış oluyoruz.

Alarm İzleme Merkezi

- Şirketinizin merkezine, şubelerine veya üretim tesislerine kurulan Hırsız Alarm Sistemleri, Alarm İzleme Merkezi ile telefon aracılığıyla sürekli bilgi iletişimi halindedir. Hangi şubenizin veya işletmenizin kim tarafından ve ne zaman koruma altına alındığı, kim tarafından ve ne zaman koruma altından çıkarıldığı ile ilgili tüm bilgiler, Alarm İzleme Merkezi tarafından takip edilir ve şirketiniz yetkililerine raporlanır. Bu sayede güvenlik elemanlarınızın çalışma düzeni ve performansı çok daha yakından takip edilir.

-
Diğer yandan, şirketiniz genelinde kurulu bulunan alarm sistemlerinin çalışma performansları ve durumları Alarm İzleme Merkezi tarafından sürekli olarak takip edilir ve bakım gereksinimleri derhal tespit edilerek, gereken servis elemanının müdahalesi en kısa süre içinde temin edilir.

-
Özel eğitimli elemanlarımız, yanlış alarm olmadığını doğrulayıcı bazı teknik incelemelerden sonra, sizi veya daha önceden aranmasını istediğiniz kişi veya kuruluşları arayarak acil yardım çağırır. İşyerinizin sadece hırsızlığa veya yangına karşı korumakla kalmaz, bunlarında ötesinde sizin işyeriniz üzerindeki hakimiyetinizi arttırır. Nasıl mı?

- Çalışanlarınıza vereceğiniz ayrı şifreler sayesinde, hangi çalışanınızın sisteminizi ne zaman açıp, ne zaman kapattığı Alarm izleme Merkezi'ne anında bildirilir.

Merkezimiz tarafından derlenen tüm bilgiler de, sizin istediğiniz sıklıkta size raporlanır. İşyerinizin çalışma saatlerini bize bildirerek, söz konusu saatler dışında işyerinize girmek isteyen veya sizin bilginiz dışında, mesai saatleri dışında ofisinizde kalmak isteyen art niyetli çalışanlarınız konusunda Alarm İzleme Merkezi'miz tarafından anında bilgilendirilirsiniz.

Alarm Sistemleri

- Gece - gündüz korumak istediğiniz mekanları (ev, ofis, işyeri vb.) profesyonel cihazlar ve deneyimli elemanlarımız ile ihtiyacınıza uygun en doğru projeyi sunarak, güvenlik altına alır.

-
Hırsız ihbar sistemlerimizde, Dünyada konusunun en güçlü firmaları olan DSC ve PARADOX ürünleri kullanılmaktadır.

- JAN-EM; bünyesinde tesis etmiş olduğu 5188 sayılı Kanun ve Uygulama Yönetmeliğine göre onaylanmış Alarm İzleme Merkezi'yle, elektronik güvenlik sistemi kurduğu mekanları hırsızlık, panik, yangın, sabotaj, su baskını, sağlık gibi olabilecek her türlü tehlikeye karşı 365 gün, 24 saat kesintisiz olarak gözetim altında tutmaktadır.

CCTV Sistemleri

JAN-EM kuruluşlara gerek güvenlik yapılarını gerekse iş operasyonlarını geliştirebilmelerine yönelik video çözümleri sunmaktadır. Kapalı Devre TV (CCTV) sistemleri, farklı mekanlarda gerçekleşen olayların tek noktadan izlenebilmesi ve kaydedilebilmesi imkanını sunar.

CCTV sistemleri sayesinde işletmelerde verimlilik arttırılabileceği gibi konut güvenliğinizi de profesyonel bir şekilde sağlama imkanınız olur...

Özel Jan-Em Dedektiflik

- Sakarya merkezli olup Türkiye genelinde hizmet veren genel araştırma ve hukuk hizmetleri sunan, konularında uzman kadrolarla bilimsel ve etik değerlere bağlı kurumsal ve bireysel hizmetler sunan bir limited şirkettir.

-
Ülkemizde henüz bir yasa çerçevesi çizilmeyen Dedektiflik Hizmetleri talep ve ihtiyaç nedeniyle her geçen gün biraz daha yaygınlaştığı bir gerçektir.

-
2008 yılında faaliyete başlayan kuruluşumuz Özel Dedektiflik, Araştırma ve Hukuk Hizmetleri alanında ticari unvana sahip ve marka patentlerini onaylatmış limited şirkettir.

-
Dedektiflik Yasasının kanunlarla belirlendiği sürecin başlangıcına kadar yürütülen çalışmalarımız gereken özen ve titizlikle sürdürülmekte olup, hukuksal dayanaktan yoksun başvurular kuruluşumuz tarafından kabul edilmemektedir.

-
Amacımız; Toplumumuzda çeşitli sorunlar yaşayan kişiler ve ticari kuruluşlara yaşanan sorunların çözümünde yardımcı olabilmek ve vermiş olduğumuz bu hizmetlerin etik kurallara bağlı nitelikli, güvenilir, kalıcı çözümler olmasını sağlamaktır.

Elektronik Güvenlik Malzemeleri

* Yüksek Çözünürlük Kameralar
- Ir Minyatür Kameralar
- Gece Gündüz Görüntülü
- Duman Dedektörü Tipi Gizli Kamera

* Süper Light Renkli CCD Kamera (Gece/Gündüz)
* Speed Dome Kameralar
* Tuş Yakımı
* Hareket Sensörü
* Duman Dedektörü
* Gaz Dedektörü
* Elektronik Siren
* Harici Siren
* Yangın Panik Buton
* Işın Bariyerleri

Referanslardan Bazıları

- ADAPAZARI BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE BAŞKANLIK KONUTU ADAPAZARI
- ADASU ADAPAZARI
- REKOR KAUÇUK İSTANBUL
- GÜLEVLER SİTESİ ADAPAZARI
- SAKARYA AĞIZ VE DİŞ SAĞLIĞI MERKEZİ ADAPAZARI
- TOYOTA ACİL YARDIM HASTANESİ ADAPAZARI
- SRT MEDYA PLAZA ADAPAZARI
- TOPÇA TOPTANCILAR SİTESİ ADAPAZARI
- GÖKAY MADENCİLİK ADAPAZARI
- ERNAZ OTOMOTİV ADAPAZARI
- DEFNE EVLER SİTESİ ADAPAZARI
- EFEMSU ADAPAZARI
- DEMİRELLER ADAPAZARI


Etiketler: silahlı güvenliksakaryadaki güvenlik merkezlerisakaryadaki güvenlik hizmetleriSakaryada güvenlik sertifikası veren yerlerSakaryada güvenlik hizmetleri veren yerlersakarya güvenlik şirketlerisakarya güvenlik sistemlerisakarya güvenlik görevlisisakarya güvenlik görevlileriSakarya güvenlik firmasısakarya güvenlik eğitim merkezigüvenlikçilergüvenlik görevlisigüvenlik görevlileriev güvenlik sistemleriev güvenlik sistemielektronik güvenlikbina güvenlikleriaraç güvenlik sistemleriadapazarındaki güvenlik merkezleri
bu firmayla/kayıtla ilgili linkler
  Hata Bildir Hata Bildir Mesaj Mesaj At Tavsiye Et Tavsiye Et
  İletişim Bilgileri İletişim Bilgileri Sayfa Başı Sayfa Başı Geri Dön Geri Dön
Jan-Em Özel Güvenlik Hizmetleri Sakarya Alarm İzleme Merkezi Sistemleri Dedektif
Adres
  Semerciler Mah. Saraçlar Sk. Şen Pasajı 5/401 Adapazarı / Sakarya
Sabit Telefon
  0 264 2113660
Faks
  0 264 2113662
Web Sitesi
  www.jan-em.com
Üyelik Büyüklüğü
  300
Tıklanma
  31766
Haritadaki Yeri
  Firmanın haritadaki yerini görmek için tıklayın.
 
Facebook'ta paylaş
 
 
1 yeni mesajınız var
 
 
Kullanıcı Girişi
  Kullanıcı adı;
 
  Şifre;
 
 
   
Kullanıcı adınızı ve şifrenizi öğrenmek için tıklayın ›
 
Kategorideki Özel Üyeler
ZGS Güvenlik - Bilişim
Sönmez Elektrik ve Güvenlik Sistemleri
Besis Güvenlik
Sakarya Güvenlik Sistemleri Ltd. Şti.
Yılmaz Güvenlik Bilişim Zayıf Akım Teknolojileri
Ögem Özel Güvenlik Eğitim Merkezi
Robotek Teknoloji
Exa Güvenlik Sistemleri
Temiz İş Alarm ve Güvenlik
Baykom Güvenlik Sistemleri
Bayrak Güvenlik
Jan-Em Özel Güvenlik Hizmetleri
Ayme Güvenlik
Almer İletişim & Güvenlik Sistemleri
Serdivan Enerji & Güvenlik Sistemleri
 
Kategorideki Diğer Üyeler
İtimat Anahtar - Anahtar ve Dikiş Makinaları Tamir ve Bakım S...
Louden-Cam Araç Takip ve Kamera Sistemleri
 
Tüm Sektörler
 
 
Firmayı Tavsiye Et
 
 
Hata Bildir
 
 
Firmaya Mesaj At