Liva Reklam
Üye Girişi
Google ile arama
Haritadan Firma Ara
 
 

Güneş Çocuk Evi

Kreş
ilk | önce
firmalar
(10/29)
sonra | son
Güneş Çocuk Evi
İstiklal Mh. Çark Cd. Şafak Sk. No: 10 Serdivan / Sakarya
Güneş Çocuk Evi
Güneş Çocuk Evi - Binamız
Güneş Çocuk Evi
Güneş Çocuk Evi - Giriş
Güneş Çocuk Evi
Güneş Çocuk Evi - Sınıflarımız
Güneş Çocuk Evi
Güneş Çocuk Evi - Çizgi Odası
Güneş Çocuk Evi
Güneş Çocuk Evi - Yemekhane
Güneş Çocuk Evi
Güneş Çocuk Evi - Oyun Bahçesi
Güneş Çocuk Evi
Güneş Çocuk Evi - Oyun Salonu
Güneş Çocuk Evi
Güneş Çocuk Evi - Psikolojik Danışmanlık - Sağlık Birimi
Güneş Çocuk Evi
Güneş Çocuk Evi - Aktiviteler
Güneş Çocuk Evi
Güneş Çocuk Evi - Aktiviteler
Güneş Çocuk Evi
Güneş Çocuk Evi - Lavabolar
  Firmaya Mesaj At « önceki sonraki »

Kendine Güvenen Çocukların Dünyası: Güneş Çocuk Evi

EĞİTİM GÜNEŞ’LE BAŞLAR VE BİR ÖMÜR BOYU SÜRER

Çocuklar geleceğimizdir. Hedefimiz onları geleceğe sağlam temeller atarak hazırlamaktır. Eğitim sürekli değişen ve gelişen bir süreçtir. Bu nedenle her gün daha farklı neler yapabiliriz, onlara neler katabiliriz düşüncesiyle güne başlıyoruz. Onlara güveniyor çok seviyor ve değer veriyoruz. Aile sıcaklığında eğitim ortamı sunuyoruz.çocuklar geleceğimizdir. Hedefimiz onları geleceğe sağlam temeller atarak hazırlamaktır. Bu nedenle her gün daha farklı neler yapabiliriz onlara neler katabiliriz düşüncesiyle güne başlıyoruz. Onlara güveniyor çok seviyor ve değer veriyoruz. Aile sıcaklığında eğitim ortamı sunuyoruz.

MİSYONUMUZ
Merkez şubemiz Serdivan Güneş Çocuk Evi'nin, okul öncesi eğitimde gösterdiği başarıyı Korucuk şubemizde de devam ettirmektir.

Güneş Çocuk Evi’nde öğrenciler bilgiyi, ezbere dayalı olarak değil, araştırarak, sorgulayarak, yaparak ve yaşayarak öğrenirler. Çocuklar benlik saygısı gelişmiş, toplumda birey olarak yer aldığının farkında olan, öz disiplin, kendini ifade edebilen, kendi haklarını korurken başkalarının haklarına saygı gösteren, gelenek ve göreneklerimize karşı duyarlı, doğayı koruyan bireyler olarak eğitim alırlar.

VİZYONUMUZ
Çocukların gelişim düzeyleri, ilgi alanları ve ihtiyaçlarına göre hazırlanan eğitim programı, bilimsel bilgiyi ön plana çıkaran, sanatsal ve kültürel etkinliklere önem veren, hayal gücünü destekleyen eğitim anlayışı ile kendini özel kılmaktadır.

HİZMETLERİMİZ

1 -YEMEK:
Yemekler günlük alışverişlerle, çocukların yeterli ve dengeli beslenmeleri göz önüne alınarak mutfağımızda hazırlanmaktadır. Yemekhanemizin girişinde yemekten önce ve sonra el yıkamak için lavabo bulunmaktadır. Öğrencilerimizin daha rahat yemek yiyebilmeleri için her sınıfın yerleri belirlenmiş olup masalar ve sandalyeler çocuklarımıza uygun şekilde dizayn edilmiştir.

Aylık yemek listeleri kurul tarafından hazırlanmakta ve okul yönetimi tarafından incelenmektedir. Öneriler doğrultusunda çeşitli değişiklikler yapıldıktan sonra kahvaltı, öğlen yemeği ve ikindi kahvaltısı listesi kesinleşmekte , velilere gönderilmekte ve personele dağıtılmaktadır.

2- TEMİZLİK , HİJYEN ve SAĞLIK
Okulumuzda çocuklarımızın sağlığı bizler için her şeyden önce gelmektedir. Bunun için her türlü tedbir alınmaktadır... Öğrencilere velilerinin haberi olmadan herhangi bir ilaç verilmez.

Okulumuzda sağlığa zarar verecek ortam ve koşullardan uzaklaşmak için hijyen üzerinde büyük bir titizlikle durulmaktadır. Gün boyu belirli aralıklarla çocuklarımızın kullandıkları sınıf ve diğer alanlar temiz tutulup özellikle havalandırmasına son derece önem verilmektedir. Yine gün içinde belirli periyotlarla lavabo ve tuvaletler dezenfekte edilmekte sağlıklarını etkileyecek hiçbir duruma izin verilmemektedir. Yemekhane ve temizlik personelimizin tüm sağlık kontrolleri düzenli olarak yapılmaktadır.

3- SERVİS
Okulumuzun servis hizmeti kendi araçlarımız tarafından yapılmaktadır. Hizmet içi eğitim almış şoför ve hostesler eşliğinden öğrencilerimizin ulaşımı güven içinde sağlanmaktadır. Belli zamanlarda eğitimden geçen servis şoför ve hostesleri bilgilerini güncellemekte ve aldıkları bu eğitim sonucunda çocuklarla daha sağlıklı iletişim kurabilmektedirler. Servis araçlarında emniyet kemeri kullanımı zorunludur. Çocuklar evlerine bırakılırken, annelerine veya önceden belirtilen kişiye teslim edilir.

4- KARNE
Her iki dönem sonunda da çocuklarımızın gelişim alanlarına yönelik Gelişim Karnesi verilmektedir.

Telefon: 0 264 2745283 - 0 264 2745284


Etiketler: sakarya serdivan çocuk yuvası fiyatıserdivan anaokulu fiyatısakarya serdivan çocuk yuvasısakarya serdivan çocuk evisakarya serdivan anaokulusakarya serdivan kreşlerserdivan anaokuluserdivan kreşlersakarya anaokullarısakarya kreş fiyatlarıadapazarı çocuk bakım evlerisakarya kreşlerisakarya kreşleryuvalaryuvaserdivan çocuk yuvalarısakaryadaki çocuk yuvalarısakarya yuvalarsakarya merkeze yakın çocuk yuvalarısakarya çocuk yuvası
bu firmayla/kayıtla ilgili linkler
  Hata Bildir Hata Bildir Mesaj Mesaj At Tavsiye Et Tavsiye Et
  İletişim Bilgileri İletişim Bilgileri Sayfa Başı Sayfa Başı Geri Dön Geri Dön
Güneş Çocuk Evi Sakarya Çocuk İngilizce Kursu Serdivan Ana Okulu Çocuk Kursları
Adres
  İstiklal Mh. Şafak Sk. No: 10 Serdivan / Sakarya
Sabit Telefon
  0 264 2745283
0 264 2745284
Web Sitesi
  www.gunescocukevi.net
Üyelik Büyüklüğü
  300
Tıklanma
  54948
Haritadaki Yeri
  Firmanın haritadaki yerini görmek için tıklayın.
 
Facebook'ta paylaş
 
 
102 yeni mesajınız var, giriş yapın
 
Kategorideki Özel Üyeler
Arzum Çocuk Gündüz Bakım Evi
Adapazarı Şirinler Anaokulu
Akıl Küpü Çocuk Evi
Yeryüzü Çocukları Kreş ve Okul Öncesi Eğitimi
Küçük Adımlar Kreş ve Gündüz Bakımevi
Çocuk Dünyası
Erenler Güneş Anaokulu
Pamukova Güneş Kreş Gündüz Bakım Evi
Afacanlar Çocuk Evi
Güneş Çocuk Evi
Çocuk Durağı Kreş ve Gündüz Bakımevi
 
Tüm Sektörler
 
 
Firmayı Tavsiye Et
 
 
Hata Bildir
 
 
Firmaya Mesaj At