Google ile arama
Haritadan Firma Ara
 
 

Gökhan Su Sondaj

Su Sondajı, Kuyu Bakımı, Dalgıç Pompa Temini
ilk | önce
firmalar
(7/35)
sonra | son
  Etiketler: sakarya sondaj yapan firmalaradapazarı sondaj yapan firmalarferizli sondajarifiye sondajkarapürçek sondajsöğütlü sondajtaraklı sondajkaynarcada sondajferizlide sondajarifiyede sondaj tümü ›
Gökhan Su Sondaj Sakarya Sondaj Adapazarı Sondak Sapanca Sondaj Sakarya Sondaj Firmaları 
Adapazarı Sondaj Firmaları Sapanca Sondaj Firmaları Sakarya Su Etütü Adapazarı Su Etütü Sapanca Su 
Etüt Sakarya
  Firmaya Mesaj At « önceki sonraki »

Gökhan Su Sondaj

Şirketimiz "Zemin ve Temel Mühendisliği" gibi uzmanlık isteyen konularda mühendislik kuralları içinde, akılcı projeler üreterek; bunları üst düzey hizmet anlayışı içinde ve teknik normlara bağlı kalarak uygulamayı, temel ilke edinmiştir.

Gökhan Su Sondaj'a göre sektörde başarıya giden yol; iş deneyimi, iş gücü, işveren memnuniyeti gibi faktörlerin yanı sıra, bilgi birikimine sahip, çalışanların alanında uzman, belirtilen işleri kısa süre içerisinde ekonomik, pratik ve kalıcı yöntemlerle çözmesinden geçmektedir.

Gökhan Su Sondaj Firması, kaliteli ve güvenilir hizmet kalitesiyle sizlere su sondajı, havalı sondaj, çamurlu sondaj, yeraltı suyu etüdü, kuyu suyu sondajı, dalgıç pompa hizmetleri sizlere vermekteyiz.

Sakarya Gökhan Su Sondaj tarafından inşa edilecek olan derin su sondaj kuyusu projelerinde sondajın uygulanacağı alan mühendislerimiz tarafından incelenerek alanın hidrojeolojik özellikleri tespit edilmektedir.

Alan için uygun olan jeolojik ve jeofizik etütler gerçekleştirilerek sondaj alanının formasyon özelliklerinin belirlenmesi sağlanmaktadır. Yapılan etütler sonucunda su alınabilecek formasyonlar tespit edilerek derin su sondaj kuyularının maksimum verimlilik amacı ile inşa edilmesi kalite ve tecrübesiyle gerçekleştirilmektedir. Firmamız sahip olduğu engin tecrübesi ile geniş bir alana yayılmış olan etkin hizmetleri, deneyimli kadrosu ile su sondajı konusunda mühendislik hizmetleri ve diğer uygulamalarda uygun çözümler üretmektedir.

Su arama ve sondaj çalışmalarında ileri teknolojiyi kullanıyoruz. Tarımda, işyerinde, konutunda suya ihtiyacı olan herkesin yanındayız.

Sondaj nasıl yapılır?

Kaya ortamda - Sert Kayalarda kullanılan Sondaj tekniği ile yumuşak-kendini tutamayan zeminlerde kullanılan sondaj tekniği farklıdır. Kendini tutamayan yumuşak formasyonlarda çamur sirkülasyonu ile sondaj yapılır, Kaya ortamda ise sondaj, hava sirkülasyonu ile gerçekleşir. Bazı kuyular açılırken her iki sondaj tekniği de kullanılır.

Jeolojik-Hidrojeolojik Etüt (su etüdü) sonucunda Yeraltı suyu bakımından en verimli olduğu tespit edilen noktadan delme işlemine başlanılmaktadır. Daha sonra hedeflenen derinliğe ulaşıldığında delici matkap ve delme boruları (tij) dışarıya çıkartılarak, matkap çapından daha küçük çapta bir muhafaza borusu ile kuyu muhafazaya alınır ve kuyu cidarı ile bu muhafaza borusu arası yıkanmış ve elenmiş granüle sondaj çakılı ile doldurulur, kuyu temizlenip geliştirilerek (basınçlı hava, pistonlama v.s. ile) kullanıma hazır hale getirilir.

Adres: Çayiçi Mah. Kayacan Cad. No: 52 Sapanca / SAKARYA
GSM: 0 532 7820591 - 0 537 7835175 
E-Posta:
bilgi@gokhansusondaj.com


Etiketler: sakarya sondaj yapan firmalaradapazarı sondaj yapan firmalarferizli sondajarifiye sondajkarapürçek sondajsöğütlü sondajtaraklı sondajkaynarcada sondajferizlide sondajarifiyede sondajkarapürçekde sondajpamukovada sondajsöğütlüde sondajkocaalide sondajkarasuda sondajtaraklıda sondajsapancada sondajhendekde sondajgeyvede sondajakyazıda sondaj
bu firmayla/kayıtla ilgili linkler
  Hata Bildir Hata Bildir Mesaj Mesaj At Tavsiye Et Tavsiye Et
  İletişim Bilgileri İletişim Bilgileri Sayfa Başı Sayfa Başı Geri Dön Geri Dön
Gökhan Su Sondaj Sakarya Sondaj Hizmeti Su Etüdü Yapanlar Sondaj Firmaları
Adres
  Çayiçi Mah. Kayacan Cad. No: 52 Sapanca / Sakarya
Sabit Telefon
  0 264 5821215
Cep Telefonu
 
  0 532 7820591
  0 537 7835175
Web Sitesi
  www.gokhansusondaj.com
E-Posta
  bilgi@gokhansusondaj.com
Üyelik Büyüklüğü
  400
Tıklanma
  20464
Haritadaki Yeri
  Firmanın haritadaki yerini görmek için tıklayın.
 
Facebook'ta paylaş
 
 
 
Kullanıcı Girişi
  Kullanıcı adı;
 
  Şifre;
 
 
   
Kullanıcı adınızı ve şifrenizi öğrenmek için tıklayın ›
 
Kategorideki Özel Üyeler
Su Garantili Sondaj
Alemdar Sondaj ve Dalgıç Pompa
Adapazarı Sondaj
Adalı Zemin Mühendislik Müşavirlik
Ada Sondaj
Kuzey Dalgıç Pompa ve Hidrofor Sistemleri
Gökhan Su Sondaj
Sakarya Dalgıç Pompa
Üçler Mühendislik
Hür Pompa
Güvensu Sondaj
Ada Tok Mühendislik İnşaat Sanayi Ltd.
 
Tüm Sektörler
 
 
Firmayı Tavsiye Et
 
 
Hata Bildir
 
 
Firmaya Mesaj At