Google ile arama
Haritadan Firma Ara
 
Neredeyim?:  Sektörler > Ambalaj > Ambalaj >  
 

Ada Ambalaj

Oluklu Mukavva, Koli Kutu İmalatı
ilk | önce
firmalar
(4/32)
sonra | son
Seperatörlü Koli Tutmalıklı Kesimli Koli Teleskopik Tava Koli Geçmeli Tabanlı Kutu Dar Kesimli Kutu Çökme Tabanlı Kutu Çift Taraflı Bindirmeli Koli Standart Koli Tam Kapaklı Koli Lokum Kutusu
  Firmaya Mesaj At « önceki sonraki »

Ada Ambalaj

Kurulduğumuz günden bu yana kalite politikamız, müşterilerimize kaliteli ve güvenli hizmet vermek ve yapmış olduğumu tüm üretimlerde aynı kalite standartlarını yakalamak, müşteri memnuniyetinde en iyi verimi almaktır.

Ada Ambalaj olarak, müşteri memnuniyetinde yakalamış olduğumuz başarı bizlere onurla ve daha yenilikçi fikirlerle yolumuzda ilerlememizi sağlayan en önemli faktördür.

Yapmış olduğumuz üretimlerde amacımız, kalite standartlarını her koşulda gerçekleştirmek, geliştirmek ve daha ileri teknolojilerle üretimde en kaliteli işlere imza atmaktır. Üretimlerde kullandığımız malzemelerde kaliteden asla ödün vermememiz en temel kuralımız olup, bu kuralımızdan asla taviz vermemekteyiz.

Ürünlerimiz

Seperatörlü Koli
Tutmalıklı Kesimli Koli
Teleskopik Tava Koli
Geçmeli Tabanlı Kutu
Dar Kesimli Kutu
Çökme Tabanlı Kutu
Çift Taraflı Bindirmeli Koli
Standart Koli
Tam Kapaklı Koli
Lokum Kutusu
Ayakkabı Kutusu
Pizza
Kutusu

Ada Ambalaj olarak amacımız, ambalajlama teknolojilerinde kazandığımız tecrübeyi ve bilgi birikimin en iyi şartlarda tüm müşterilerimize iletmektir.

Firmamız bu amaçtan hareketle en iyi, en doğru, en hızlı ve güvenilir paketleme çözümlerini hizmetinize sunmaktır. Size en iyi tasarımları, en kaliteli şekilde sunabilmek için geliştirilen makinaları ve ürünlerimizi sizlere temin ederek hayalinizdeki ambalajlama şeklini gerçekleştirebilirsiniz.

Makine parkurumuz ve işinde uzman ekibimizle elimizden geleni değil, elimizden gelenin daha fazlasını yapmak, alanımızda sürekli kendimizi geliştirmek ve en iyi olmak amaçlarımızın başında gelmektedir.

Ada Ambalaj olarak hedeflediğimiz, başarı yolunda kalite ve güvenle hızlı adımlarla ilerlerken sizler gibi alanında uzmanlaşmış şirketlere de hizmet vermek ve değerli müşterilerimiz ve referanslarımız olarak görmekten mutluluk duyarız.

Toptancılar ve İmalathaneler sektöründeki üyeliğimizi görmek için tıklayınız. 


Etiketler: sakarya kutu modellerikutu modellerisakarya kutu fiyatlarıkutu fiyatlarıadapazarı kutu fiyatlarısakarya kutu çeşitlerikutu çeşitleriadapazarı kutu çeşitlerisakarya kutu satanlarkutu satanlarsakarya kutu satışıkutu satışısakarya kutu yapımıkutu yapımısakarya kutu firmalarıkutu firmalarısakarya kutu yapanlarkutu yapanlarsakarya kutu üretimikutu üretimi
bu firmayla/kayıtla ilgili linkler
  Hata Bildir Hata Bildir Mesaj Mesaj At Tavsiye Et Tavsiye Et
  İletişim Bilgileri İletişim Bilgileri Sayfa Başı Sayfa Başı Geri Dön Geri Dön
Ada Ambalaj Sakarya Oluklu Mukavva Koli Kutu Lokum Kutusu Ayakkabı Pizza Kutusu
Adres
  Yeni Mah. Yeni Karasu Yolu Cad. Özcanlar İnşaat Yanı No: 34/1 Erenler / Sakarya
Cep Telefonu
 
  0 532 2455227
Faks
  0 264 2290033
Web Sitesi
  www.sakaryakoli.com
Üyelik Büyüklüğü
  225
Tıklanma
  14340
Haritadaki Yeri
  Firmanın haritadaki yerini görmek için tıklayın.
 
Facebook'ta paylaş
 
 
 
Kullanıcı Girişi
  Kullanıcı adı;
 
  Şifre;
 
 
   
Kullanıcı adınızı ve şifrenizi öğrenmek için tıklayın ›
 
Kategorideki Özel Üyeler
Furkan Ambalaj
Meka Ambalaj
Ada Ambalaj
Ada Ambalaj
 
Tüm Sektörler
 
 
Firmayı Tavsiye Et
 
 
Hata Bildir
 
 
Firmaya Mesaj At