S.D.G. Mühendislik

S.D.G. Mühendislik

Sıhhı Tesisat, Doğalgaz Tesisatı, Kalorifer Tesisatı, Proje Taahüt İşleri, Isıtma-Soğutma, Havalandırma, Kombi Servisi, Kömürlü Kazan, Brülör Bakım ve Tamiri

Addresses
Addresses 1
Yağcılar Mah. Güler Sk. No: 20 Adapazarı Sakarya Türkiye
Phones
Phones 1
Rank
800
Membership status
Özel üye

S.D.G. Mühendislik

Fabrikalara, hangarlara, yüzme havuzlarına, açık alan spor tesislerine, cafe, sosyal tesis, konut vb. gibi yerlere proje, imalat ve malzeme taahhüdü hizmetlerini veriyoruz.

Hizmetlerimiz;
Doğalgaz - Kalorifer - Sıhhi Tesisat - Yangın - Havalandırma - İklimlendirme - Yüzme Havuzu Tesisatları - Basınçlı Hava - VRF (merkezi soğutma sistemi) - Isıtma Sistemleri  (Gaz Yakıcı Radyant - Sulu Radyant - Havuz Isıtma - Yerden Isıtma)

Uzun yıllardır doğal gaz, kalorifer ve endüstriyel mekanik tesisatların yapılmasında faaliyet göstermiş, tecrübe kazanmış ve sektöre büyük katkılarda bulunmuş bir firma olmanın gururunu yaşamaktayız.

Geçmişte aynı sektörde başarıyla profesyonel olarak çalışmış olan kadromuzun yanı sıra yeni uzman ve teknik kadro katılımı ile gelecekte de büyük başarıları hedef edinmiş, deneyimli bir ekip olarak karşınızdayız.

2003 yılında kurulmuş, genç ve dinamik bir ekip olan SDG MÜHENDİSLİK, uluslararası kabul görmüş israfları önleme sistemi olan yalın yönetim ve yalın üretim anlayışını benimsemekte ve uygulamaktadır.

Sevgi, dostluk, arkadaşlık ve dayanışma ile oluşturduğumuz iş ortamındaki "müşteri odaklı" ekip organizasyonumuzla ve bu kavramlara en uygun "ekip" çalışmalarımızla hizmet vermeye devam ediyoruz.

Uzun yıllardır, doğalgaz tesisatı, bakım ve onarımı, Viessman, İmmergas, DemirDöküm ve Baymak gibi firmaların bayiliği ile kombi satışı alanlarında sektöre büyük katkılarda bulunmuş bir firma olmanın gururunu yaşamaktayız.

Geçmişte aynı sektörde başarıyla profesyonel olarak çalışmış olan Cevat SARIGÜZEL (Makine Mühendisi) ve Ömer TURİT liderliğinde; gelecekte de büyük başarıları hedef edinmiş deneyimli bir ekip olarak karşınızdayız. SDG Doğalgaz firmasının bu günlere başarıyla gelmesinde katkısı olan tüm çalışma arkadaşlarımıza teşekkür ederiz.

Biz genç ve dinamik bir ekip olarak uluslararası rekabetçi iş anlayışımızı uyguluyoruz. Sevgi, dostluk, arkadaşlık ve dayanışma ile oluşturduğumuz iş ortamındaki "müşteri odaklı" ekip organizasyonumuzla ve bu kavramlara en uygun "ekip" çalışmalarımızla hizmet vermeye devam ediyoruz.

Vizyonumuz; Müşteri isteğini tam anlamak, müşteri memnuniyetini tam sağlamaktır.

Hizmetlerimiz

    
- Kalorifer
- Sıhhi Tesisat
- Yangın Tesisatı
- Havalandırma Sistemleri
- İklimlendirme
- Yüzme Havuzu Tesisatı
- Basınçlı Hava
- VRF (Merkezi Isıtma Soğutma)
- Isıtma Sistemleri
- Havuz Isıtma
- Türk Hamamı Isıtması
- Sauna Isıtma
- Duvardan - Tavandan Isıtma
- Tavuk Kümesi Isıtması
- Doğalgaz

Satışını Yaptığımız Markalardan Bazıları


- İmmergas
- Viesmann
- Baymak
- Emtaş
- DemirDöküm
- Ariston
- Yağmur Teknik
- Dizayn Grup

7/24 kesintisiz hizmet


Her ihtiyaca ve isteğe uygun marka ve kalitede doğalgaz tesisatı çözümleri...