Nefromed Diyaliz Merkezi

Nefromed Diyaliz Merkezi

Böbrek Diyaliz Merkezi

Addresses
Addresses 1
Dilmen Mah. Akşemsettin Cad. No: 77 Adapazarı Sakarya Türkiye
Phones
Web siteleri
Rank
400
Membership status
Özel üye

Nefromed Diyaliz Merkezi

1992 yılında Sakarya'da ilk hemodiyaliz merkezi olarak kuruldu. Marmara bölgesinin en büyük diyaliz merkezlerinden biri olmakla beraber 2011 yılı diyaliz merkezleri içerisinde Türkiye'de ki ilk 10 hemodiyaliz merkezlerinden biridir. Ayrıca binası, içi ve dizaynı ile temelden itibaren  diyaliz merkezi düşünülerek inşa edilmiştir.

Bu kadar büyük olmanın verdiği sorumlulukla beraber hastalarımıza layık oldukları en iyi sağlık hizmetini vermektedir.

Merkezimiz, 3600 m2 alana kurulu ve 49+1 makina kapasiteli. Bunların 4 tanesi Hepatit C , 2 tanesi Hepatit B ve 43 tanesi (-) olarak kullanılmaktadır. Hepatit B ve C hastaları için ayrı salonlarımız mevcuttur.

Hemodiyalizin olmazsa olmazı, kalite göstergesi su sistemimiz 75 makina kapasiteli olup yine Türkiye'de sayılı merkezlerin de olan online su sistemidir.  Rutin olarak su kalitesi mikrobiyolojik ve kimyasal olarak  İstanbul Hıfzıssıhha Merkezi'nde kontrol edilmektedir.

Su kesintilerinde seanslarımızı aksatmamak için 50 ton kapasiteli su deposu ve elektrik kesintilerinde hemen devreye girebilen 132 KWA'lık jeneratörümüz mevcuttur.

Salonlarımız klimalı olup her hasta yatağında LCD TV, kulaklık, wireless hizmeti mevcut olup isteyen hastalar hastanemizin hizmeti olan laptoplarımızla internete bağlanabilir.  Yataklarımız elektronik kumandalı olup hastalarımızın seans esnasında rahat bir diyaliz geçirmeleri sağlamaktadır.

Hastalarımız için ayrı soyunma odaları, bekleme salonları, ibadethane, abdesthane hasta yakınları için dinlenme odası ve çay servisi mevcuttur.
 
Hastalarımıza 3 Hemodiyaliz hekimi tarafından hizmet verilmektedir. Uzman hekim olarak ise SEAH Nefroloji bölümünden hizmet alımı yapılmaktadır.

Merkezimiz de 3 hekim, 15 hemşire, 7 şoför, 5 bayan personel, 3 bay yardımcı, 2 muhasebeci ve 2 danışman personelimiz mevcuttur.

Klimalı 8 adet servis aracımızla  Sakarya'nın tüm ilçe ve köylerine servis hizmeti vermekteyiz.

Hizmetlerimiz

- Diyaliz Salonları Negatif - Pozitif
- 75 Makina kapasiteli Gambro Online Su Sistemi
- Bekleme Salonu
- Hasta yakınları için dinlenme odası
- Servis 
 
Bize ulaşın;
Adres:
Dilmen Mah. Akşemsettin Cad. No: 77 Adapazarı / SAKARYA 
Telefon: 0 264 2915105 
Mail:
bilgi@nefromed.com.tr