Naim Şömine

Naim Şömine

Şömine ve Barbekü İmalat ve Montajı

Addresses
Addresses 1
Arabacıalanı Mah. Şehit Mehmet Karabaşoğlu Cad. No: 22 Serdivan Sakarya Türkiye
Phones
Phones 1
Rank
1150
Membership status
Özel üye
Naim Şömine
 
Hakkımızda

Naim Şömine uzun yıllara dayalı sektör deneyimiyle hizmet vermekte ve sizlere güvenli bir ortamda sıcak ve keyif dolu saatler yaşamanın yöntemini sunmaktadır.

Amacımız, şöminenin görsel güzelliğini sıcaklığıyla bütünlemektir. Bu sanatsal ateşle güvenli bir ortam oluşturup sizlere soğuk kış akşamlarında keyif dolu saatler yaşatmaktır.

Kaliteli, güvenli, garantili ve sosyo - ekonomik koşullar çerçevesinde adımlar atarak sizlerin ihtiyaçlarına cevap verebilmeyi ilke edinen Naim Şömine her türlü isteğinize hızlı kaliteli çözümler getirebilecek standartlara ulaşmıştır.

Vizyonumuz

Güven

Üretim, pazarlama, satış, teslim ve teslim sonrası verilen tüm taahhütleri harfiyen yerine getirerek müşterilerimize samimi, güvenilir, profesyonel hizmet sunmak. İşbirliği içinde olduğumuz müşteriye, çalışana, ortağa, tedarikçiye dürüst ve saygılı davranmak.

Kalite


Firmamız farklı beklentilere üstün kaliteyle cevap verebilecek nitelikte. Çalışmalarımızda mühendislik ve yönetim bilimlerindeki en son teknoloji kullanılarak daima yüksek kalite sağlanmaktadır.

Misyonumuz

Maksimum müşteri memnuniyeti ilkesiyle müşteri ile aramızda kalıcı dostluklara dönüşen ilişkiler yaratmak en büyük değerimizdir…

Ürünlerimiz;

» Klasik Şömine
» Modern Şömine
» Barbekü
» Özel Tasarımlar
» Yerli Hazneler
» İthal Hazneler
» Sobalar