Kosovar Havalandırma

Kosovar Havalandırma

Havalandırma, Doğalgaz Baca Sistemleri, Plan, Proje, İzolasyon Kaplama, İmalat, Taahhüt, Montaj, Flexible Hava Kanalı, Havalandırma Kanalı, Spiro Hava Kanalı, Davlumbaz, Hücreli Fan, Doğalgaz Baca Sistemleri, Menfezler, Anemostadlar

Addresses
Merkez:
Sakarya Cad. No: 123 (Aziziye Karakolu Karşısı) Adapazarı Sakarya Türkiye
Şube:
Ankara Cad. Muallim Naci Sk. No: 9 (Karaosman Okulu Karşısı) Adapazarı Sakarya Türkiye
Phones
Rank
2250
Membership status
Özel üye

Kosovar Havalandırma

Misyonumuz

Hizmette güven, müşteri memnuniyeti, kalite, hız ve stabilize prensiplerine bağlı, etik değerleri olan, müşteri odaklı çözümlere önem veren, sosyal sorumluluk sahibi bir kurum olmaktır.

Vizyonumuz

Yeni ve müşteriye özel çözümler sunan, bilgi birikimi ve tecrübesiyle sektörde öncü olan, toplumsal kalitenin gelişimini hedefleyen, uluslararası bir çözüm sağlayıcısı olmaktır.

Kalite Politikamız

Bizler hizmet kalite politikalarımızı ve ölçümlerimizi stabilize, güvenlik, hız, performans ve teknolojinin sunduğu en son imkanları kullanma kriterlerine odaklı olarak tasarladık. Bu nedenle KOSOVAR TİCARET ile çalışmanın gururunu yaşayan çalışanlar ile sürekli eğitime, bilgi ve tecrübeye önem veren katılımcı bir yönetim şirket politikamız olmuştur. Müşterisini bir ortağı gibi gören anlayışın uzantısı olarak alternatif hizmet kanallarını kullanarak müşteri beklentileri doğrultusunda yeni ürünler ve hizmetler geliştirmek, hizmet noktalarını arttırmak ve müşteri önerilerine açık olmak bir diğer politikamızdır.

Hizmetlerimiz


» Flexible Hava Kanalı
» Havalandırma Kanalı
» Spiro Hava Kanalı
» Davlumbaz
» Hücreli Fan
» Doğalgaz Baca Sistemleri
» Menfezler
» Anemostadlar
» Isıtma - Soğutma
» Salyangoz Fan
Etiketler