Hak Rulman Sanayi ve Ltd. Şti.

Hak Rulman Sanayi ve Ltd. Şti.

Rulman, Hırdavat, Makina, Kayış, Kompresör, Elektrod, Taşlama Satışı

Daha fazlası...
_____________
İletişim bilgileri
Harita
Hata Raporla
Adresler
Adres 1
Yeşiltepe Mh. İnönü Cd. No: 13 Erenler / Sakarya
Telefonlar
Telefon 1
Telefon 2
Web siteleri
Rank
300

Hak Rulman San. Tic. Ltd. Şti.

Hak Rulman, 1976 yılı Haziran ayı itibariyle Sakarya'da ve Ülkemizde Rulman, V Kayış, Yağ Keçeleri satışı yapmaktadır. Ancak sanayi sektöründeki geçmişimiz 1929 yılına dayanmaktadır. Sektörde Otomobil tamiri ve yedek parça üretimi ile başlamıştır. Bu birikim ve tecrübe ile kalifiye elemanlar nezaretinde Rulman, V Kayışı, Yağ keçeleri Bayilikleri ile siz değerli müşterilerin hizmete devam etmektedir.

Bugün ve Gelecek

Yaşamı esnasında Hak Rulman alt yapısına önemli yatırımlar ürün yelpazesini hizmet kalitesi ve müşteri memnuniyetini hızla geliştirmiştir. Firma prensibi olarak doğru ürün, kaliteli malzeme ve müşteri memnuniyetini ilke edinmiştir. Satış politikasını sürekli güncelleme ve rekabet odaklı yönetilmektedir.

Ürünlerimiz;

- Rulmanlar
- Triger Setleri
- Technospray
- Kayışları Sanayi Yatakları - Kasnak - Kaplin
- Yağ Keçeleri

Sakarya'da hizmet ve ürün verdiğimiz kurum ve kuruluşlarının ihtiyaçlarını en kısa zamanda en ekonomik zamanda karşılamak geliştirmek ve idame etmektir. Müşterilerimizin güveninin ve memnuniyetini kazanmak firmamız için büyük önem taşımaktadır. Görgülü rulmanda müşterilerimizin talebi minumum bile olsa maximum hizmet alıyor çünkü firmamızda adet yok, bizim için müşterilerimizin en küçük ihtiyacı bile büyük önem taşımaktadır.

Sınıflandırmalar