Yunus Emre ÇPL Güreşçilerinden Öztürk'ü Ziyaret

15–16 yaş Liseler arası Serbest ve Grekoromen şampiyonasında takım olarak birinci olan Yunus Emre ÇPL güreş takımı 3 Birincilik, 3 İkincilik, 6 Üçüncülük aldılar. Katıldıkları turnuvada 14 sporcusundan 12 tanesi dereceye girdiler.

Birinci olanlar; Emre Bayır, A.Samet Çelik, Mehmet Kaya - İkinci olanlar; Furkan Şirin, Ömer Bayram, Kenan Batman - Üçüncü olanlar; Uğur Dindaroğlu, Muhammet Akdeniz, Sezer Gümüş, Bayram Demir, Burak Tabak, Kerem Ali Meral.

Yunus Emre ÇPL, Beden eğitimi öğretmeni Yavuz Olcay “ İl Şampiyonasında dereceye giren 3 sporcumuz il karmasına girerek, okulumuzu ve ilimizi temsilen bölge şampiyonasına katılacaktır. Gençlerimize güveniyoruz başarılı olacaklarına inanıyorum. Üç yıldan beri takım halinde şampiyon oluyoruz. Bu serimizi sürdürmek istiyoruz.” dedi.

Erenler Belediye Başkanı Cavit Öztürk; “Başarılarından dolayı gençlerimizi kutluyorum. Başarılarınızın devamı için çalışmalarınızı aksatmadan, devam etmeniz gerekmektedir. Bizler sizlere destek olmaya devam edeceğiz. Her şeyden önce sizler  hedefinizi belirleyin  hocalarınızın da desteği ile daha büyük başarı elde edeceğinize inanıyorum” dedi.

Sakarya erol öztürk
12 yıl önce
title
Yorumlar
[İlk yorum yapan siz olun]