YGS’yi kazandıracak teknikler bu eğitimde

5 yıl önce
Serdivan Belediyesi geçen yıl olduğu gibi bu yıl da YGS (Yüksek Öğrenime Geçiş Sınavı)’ ye girecek öğrencilere görsel hafıza teknikleri ile destek oluyor.

Sakarya Anadolu Lisesi Konferans Salonu'nda 12. sınıf ile YGS’ye hazırlanan mezun öğrencilere yönelik gerçekleşecek ücretsiz eğitim programında öğrenciler, iki gün boyunca Coğrafya alan bilgilerini etkili görsel tekniklerle tazeleyerek sıfırdan hafızalarına kaydedecek.

Görsel Hafıza Teknikleri İle Tüm Konular Pekiştirilecek

Konu ile ilgili Serdivan Belediyesi’nden yapılan açıklamada, 12 Mart 2017 Pazar günü yapılacak YGS(Yüksek Öğrenime Geçiş Sınavı) öncesi sınava girecek öğrencilerin Görsel Hafıza Teknikleri yöntemini ile Coğrafya bilgilerini pekiştireceği belirtilirken sonraki günlerde ise Tarih ve Edebiyat derslerine yönelik aynı çalışmanın yapılacağı bildirildi.

Katılım Ücretsiz

11-12 Şubat (Cumartesi ve Pazar) günleri 09.00-17.00 saatleri arasında Sakarya Anadolu Lisesi Konferans Salonu'nda gerçekleşecek olan ücretsiz görsel hafıza teknikleri eğitimine, YGS'ye girecek tüm öğrencilerin katılabileceği belirtilirken katılımcılara, seminerde öğrendikleri metodları sonradan tekrar uygulayabilmeleri için eğitim CD’si hediye edileceği bildirildi.