Yenikent Devlet Hastanesi'nden Vatandaşlar Memnun

Sakarya Yenikent Devlet Hastanesi’nin hizmetlerinden memnun olan vatandaşların sayısı her geçen gün artıyor. 

Hastanede tedavi gören vatandaşlar burada görev yapan doktor, hemşire, hastabakıcı ve tüm personelin işlerini severek yaptıklarını dile getiriyorlar.

Sakarya İl Milli Eğitim Müdürlüğü’nün sevilen personellerinden Kültür Bürosu Şefi Ali Rıza Özmeşe de geçirdiği rahatsızlık nedeniyle geçtiğimiz günlerde Yenikent Devlet Hastanesi Enfeksiyon Servisi’nde 12 gün tedavi gördü.

Hizmetler Avrupa Standartlarında

Tedavisinin ardından Müdürlükteki görevine sağlıklı bir şekilde geri dönen Ali Rıza Özmeşe, Yenikent Devlet Hastanesi’nin hizmetlerinin Avrupa standartlarının bile çok üstünde olduğunu ifade ederken, Enfeksiyon Servisi Uzman Doktoru Ayfer Bakır’ın ise Türkiye’ye örnek olabilecek bir doktor olduğunu söyledi.

Pansumanları Bile Yapıyorlar

Hastanede kaldığı süre içinde kendisini evindeymiş gibi rahat hisseden Ali Rıza Özmeşe, Dr.Ayfer Bakır’ın hastalarıyla tek tek ilgilendiğini, sürekli güleryüzüyle hastalara moral verdiğini, geç saatlere kadar hastalarını ziyaret ettiğini, tatil günü olan Cumartesi ve Pazar günleri bile hastaneye gelerek hastalarının durumuyla yakından ilgilendiğini, çoğu zaman pansumanları bile kendisinin yaptığını söyledi.

Sakarya’da Böyle Doktorlar da Var

Hastaları tarafından çok sevilen Yenikent Devlet Hastanesi Enfeksiyon Servisi Uzman Doktoru Ayfer Bakır’a teşekkür etmeyi de ihmal etmeyen Ali Rıza Özmeşe “Ülkemizde ve Sakarya’da böyle doktorların var olduğu görmekten büyük mutluluk duydum.” dedi.  
 

Kadın hastalıkları hastanesi
devlet destekli sera sigortası
12 yıl önce
title
Yorumlar
[İlk yorum yapan siz olun]