Yavuz, İl Genel Meclisi Adaylarını Tanıttı

Genel cerrahi uzmanı
Sakarya genel kurul toplantıla…
13 yıl önce

AK Parti Adapazarı İlçe Başkanı Ali İhsan Yavuz İl Genel Meclis Üyelerini tanıtarak, adayların çalışma programları hakkında bilgi verdi.

Parti binasında yaptıkları toplantıda Adapazarı ilçesine bağlı 26 köy bulunduğunu ifade eden ilçe Başkanı Ali İhsan Yavuz, bu köylerle ilgili meclis iyesi adayları ile program yaptıklarını söyledi.

Programlar Düzenlenecek

Yavuz adayların bu köyleri gezerek buralara yapılan hizmetleri ve eksiklikleri inceleyeceklerini dile getirdi. Başkan Yavuz, “Adaylarımız köylerimizdeki halkımızın dertlerini sıkıntılarını dinleyecekler, böylelikle önümüzdeki dönemde bu köylerimizin daha verimli hizmet almaları sağlanacak. Adaylarımız kısa süre önce köyden mahalleye dönen yerleri de ziyaret edecekler. Toplam 45 köy ve mahalleye intikal etmek suretiyle buralarda programlar düzenleyecekler” şeklinde konuştu.

Köylerimiz Daha İyi Hizmet Alacaklar

Yeni adayların içerisinde il Genel Meclisi Üyeliği tecrübesi olan Fethi Sarıoğlu ve Bilal Şimşek’in de bulunduğunu aktaran Ali İhsan Yavuz, diğer adaylardan Necdet Tömekçe’nin Güneşler Belediye Başkanlığı yaptığını söyledi. Oktay Yıldırım Avukat olduğunu belirten Yavuz, bir diğer aday olan Ali Kaba’nın da  geçmiş siyasi tecrübesinin olduğunu vurguladı.
Başarılı İşlere İmza Attı

Adaylardan Neşat Sazoğlu’nun da ilçe yönetiminde iken İl Genel Meclisi üyeliğin eaday olduğunu ifade eden Başkan Yavuz şunları kaydetti: “Önceki dönemde il genel meclisimiz başarılı işlere imza attı, bu hizmetler artarak yeni dönemde de devam edecektir. Köylerimize daha iyi hizmeti vermek için adaylarımız Özel İdare’de gereken çalışmaları yapacaklardır.”