Yattara ve Takımı Geyve'de Unutulmaz Gün Yaşattı

Geyvespor, Trabzonspor'un eski futbolcularıdan İbrahim Yattara ve takımını konuk etti. Geyvespor-FC Yattara takımları arasında oynanan maç 3-3 berabere bitti.
İbrahim Yattara ve FC Yattara Kulübü futbolcuları Geyve'ye geldi.
Geyvespor yönetimi Burak Karacaoğlu, Emre Özdemir ve Hasan Doğru'nun yakın ilgi gösterdiği konuklar, Geyve'de unutulmaz bir gün yaşattı.
Sevenleri Yattara ile hatıra fotoğrafı çektirmek için adeta yarışa girdi. Konuklar Nehir Park Tesisinde bulunan Gondol ile şarkılar eşliğinde Sakarya Nehrinde tur attılar. Yapılan sohbetler, anlatılan anılar ve kahkahalar ile sık sık kesildi. Konuklara kahvaltılıklar ve yöresel meyveler ikram edildi.
İbrahim Yattara Geyve'ye ilk defa geldiğini ifade ederek, gösterilen ilgi ve misafirperverliğe teşekkür etti ve "Bize her yer Trabzon" dedi.
Daha sonra Geyvespor-FC Yattara takımları arasında yapılacak maç öncesinde, Gineli futbolcular ülkelerine ait müziklerle coşarak soyunma odasında yöre oyunlarını sergilediler.
Geyve Şehir Stadında, Geyve Spor ile FC Yattara takımı arasında yapılan futbol maçı 3-3 berabere bitti.
Maçtan sonra Geyve Belediye Başkanı Murat Kaya, her iki takım sporcularına "Yöresel Ürünler Üretim Merkezi"n de yemek ikram etti.
8 ay önce
Yattara ve Takımı Geyve'de Unutulmaz Gün Yaşattı
Yorumlar
[İlk yorum yapan siz olun]