Voleybolda Sakarya şampiyonu oldular

Lexmark Fotokopi Sakarya
Sakarya lise kitapları
5 yıl önce
Hendek İlçesindeki Şehit Mahmutbey Ortaokulu, Voleybolda kazandığı başarılarla dikkat çekiyor. Kısa bir süre önce Yıldız Kızlarda Sakarya Şampiyonu olan Şehit Mahmutbey Ortaokulu, Küçük Kızlar kategorisinde de Sakarya Şampiyonu olmayı başardı.

Şehit Mahmutbey Ortaokulu Küçük Kız Voleybol takımı, okul sporları kapsamında düzenlenen müsabakaların ilk etabında grubunu ikinci tamamlayarak yarı finalde Ferizli Ortaokulu ile karşılaştı. Rakibini 2-0 ile eleyen Şehit Mahmutbey'in küçük kızları, finalde grubunda yenildiği Zübeyde Hanım Ortaokulu ile karşılaştı. Şehit Mahmutbey Ortaokulu, 18 Ocak Çarşamba günü Adapazarı Lütfü Yaman Spor Salonunda düzenlenen final müsabakasında rakibini 2-0 ile geçerek Sakarya Şampiyonu oldu.

Daha önce voleybol branşında yıldız kızlar kategorisinde Sakarya Şampiyonu olan Şehit Mahmutbey Ortaokulu, küçük kızlarda da Sakarya Şampiyonu olarak voleybolda büyük bir başarıya imza attı.

Okul Müdürü Recep Yazıcı; “Sporcu öğrencilerimizi tebrik eder, beden eğitimi öğretmenlerimiz Ercan Aksu ve Tamer Caner'e teşekkür ederiz. Grup müsabakalarında Sakarya'yı temsil edecek olan takımlarımıza başarılar dileriz.”dedi.