VİB; Araç Servis Ağını Citroen ile Genişletiyor

Sakarya’nın güvenilir otobüs işletmecilerinden olan VİB Turizm, 27 olan servis aracına, 2010 model beş adet Cıtroen Jumper marka araç ekleyerek, servis ağını 32’ye çıkardı.

İKİ KÖKLÜ FİRMA

VİB Turizm; ilimizden Türkiye’nin dört bir yanına son model ve tam donanımlı 54 Mercedes Benz otobüsleriyle “Sakarya VİB sizindir” sloganıyla yoluna devam ediyor. Bünyesinde bulunan 27 adet servis aracına, Sakarya’nın köklü firmalarından Bül Otomotiv’den aldığı beş adet 2010 model yeni Citroen Jumper ile servis hizmet ağını genişleten VİB Turizm, araç sayısını 32’ye çıkardı.

ANAHTAR TESLİMİ

Citroen Bül Otomotiv önünde düzenlenen araç teslim töreninde konuşan VİB Turizm Yönetim Kurulu Başkanı Ali Kara; ‘Biz bir Aileyiz” anlayışıyla hizmetlerini sürdürdüklerini dile getirerek; “Biz, bir Sakaryalı firma olarak, il ekonomisine katkıda bulunmak için araçlarımızı yöre esnafından alıp, Sakaryalı esnafa sahip çıkıyoruz” dedi.

Araçların anahtarını VİB Turizm Başkanı Ali Kara’ya teslim eden firmalarından Cıtroen Bül Otomotiv Yönetim Kurulu Başkanı Fikret Bülbül; “Hayırlı olsun” dileklerinde bulundu.irtti.

13 yıl önce
Yorumlar
[İlk yorum yapan siz olun]