Uluslararası Turnuva İçin Geri Sayım

Sakarya Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Fatih Çelikel ; Uluslararası alanda yine çok önemli bir organizasyona daha ev sahipliği yapacağız “ dedi.

7. Uluslararası 30 Ağustos Zafer Haftası Valilik Kupası Judo Turnuvası için geri sayım başladı. Bu dev organizasyon , 17-20 Ağustos 2017 tarihlerinde Sakarya Spor Salonunda düzenlenecek.

Rekor katılım bekleniyor

Judo İl Temsilcisi Bayram Akdemir ; Her yıl geleneksel olarak düzenlenen ve bu yıl 7.’sini gerçekleştireceğimiz “30 Ağustos Zafer Haftası Valilik Kupası Uluslararası Judo Turnuvası” için hazırlıklarımız tüm hızıyla devam ediyor. Geçtiğimiz yıl, turnuvaya 5 farklı ülkeden toplamda 850’ye yakın sporcu ve antrenör katılmıştı. Bu yıl da Turnuvaya 16 ülkeden 1500’e yakın sporcu, antrenör ve idarecinin katılmasını bekliyoruz. Yıldızlar, ümitler ve gençler olmak üzere üç farklı kategoride gerçekleşecek olan turnuva öncesinde bizlere destek veren Sakarya Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Fatih Çelikel’e teşekkür ediyoruz” dedi.

Çelikel’den davet var

Bu yıl 4. Kez Uluslararası bir müsabakaya ev sahipliği yapacaklarını belirten Sakarya Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Fatih Çelikel ; Judo da son yıllarda Sakarya ili olarak büyük bir atağa kalktık. Karasu’da düzenlenen Uluslararası İpsiz Recep Judo Turnuvasının ardından yine, Judo branşında çok önemli bir Judo turnuvasına ev sahipliği yapacağız. 17-20 Ağustos 2017 tarihleri arasında Sakarya Spor Salonunda düzenleyeceğimiz 7. Uluslararası 30 Ağustos Zafer Haftası Valilik Kupası Judo Turnuvası’na biz il Müdürlüğü olarak hazırız. Tüm spor severleri , bu önemli organizasyonu takip etmeye davet ediyorum “ şeklinde konuştu.

FOTO: Sakarya Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Fatih Çelikel, tüm sporseverleri Uluslararası Judo Turnuvasına davet etti.

FOTO: 1-2-3-4: Sakarya Spor Salonunda yapılacak olan turnuvaya rekor düzeyde katılım olması bekleniyor.

FOTO: 5-6-7-8: Bu yıl 7.’si düzenlenen Uluslararası 30 Ağustos Zafer Haftası Valilik Kupası Judo Turnuvası, 17-20 Ağustos 2017 tarihlerinde Sakarya Spor Salonunda düzenlenecek.
5 yıl önce
Yorumlar
[İlk yorum yapan siz olun]