Ufka Yolculuk'ta final gecesi

Kına gecesi
Sakarya Final Yayınları
5 yıl önce
 Server Gençlik ve Spor Kulübü tarafından uluslararası çapta düzenlenen ve il organizasyonunu Sakarya Gençlik Spor ve İzcilik Kulübünün yürüttüğü  “5. Ufka Yolculuk Bilgi ve Kültür Yarışmaları” Kur’an-ı Kerim Meali Bilgi Yarışması” Ödül Töreni İle Son Buldu

     “Yola çıkmak isteyene, yol açık” temasıyla 8 ayrı kategoride düzenlenen ve 7 den 70’e herkesin katıldığı organizasyonun ödül töreni; 30 Nisan 2017 tarihinde saat 20.30’da AKM de gerçekleştirildi.
     Server Gençlik ve Spor Kulübü Yönetim Kurulu başkanı Sayın Mücahit OKUYAN beyin açılış konuşması ile başlayan program, Yrd. Doç. Dr. Yasin PİŞGİN  (Arap Dili ve Belağatı A.D. Başkanı) hocanın sunumu ile devam etti. Kategorilerinde dereceye giren yarışmacılara ödüllerinin takdimi ile ödül töreni sona erdi.
     Kulüp başkanı Sayın Alaaddin AĞCADAĞ yaptığı açıklamada; yarışma süresince organizasyonu destekleyen sponsorlarımıza, gönüllü olarak sınavda görev alan arkadaşlara, gecemize teşrif eden protokol üyelerine ve katılan tüm yarışmacılara teşekkür ettiğini belirtti.