TÜMSİAD, Adapazarı ve Erenler Kaymakamını ziyaret etti

Bosch car service Adapazarı
adapazarı YAYIN evleri
5 yıl önce
TÜMSİAD Sakarya Şube Başkanı Ahmet Ölmez ve Yönetimi, görevlerine yeni atanan Adapazarı Kaymakamı Yusuf Ziya Çelikkaya ile Erenler Kaymakamı Salih Karabulut’u makamında ziyaret etti.     

Tüm Sanayici ve İşadamları Derneği (TÜMSİAD) Sakarya Şube Başkanı Ahmet Ölmez, Başkan Yardımcıları Oktay Topaloğlu, İsa Aydoğan, Yönetim Kurulu Üyeleri Ömer Çelik, Yusuf Çokal, Şakir Ahmet Terzioğlu ve Şube Genel Sekreteri Ferhat Ateş ile birlikte Adapazarı ilçesine yeni atanan Kaymakam Yusuf Ziya Çelikkaya ile Erenler Kaymakamı Salih Karabulut’u makamında ziyaret ederek hayırlı olsun temennilerinde bulunarak görevinde başarılar diledi. TÜMSİAD Başkanı Ahmet Ölmez, iş dünyası olarak birlik beraberlik içinde ülkemizin geleceği için daha fazla istihdam ve üretmenin gayreti içerisinde olacaklarını belirtti.

Yapılan ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Adapazarı Kaymakamı Yusuf Ziya Çelikkaya, TÜMSİAD’ın iş dünyasında önemli bir misyonu üstlendiğini ifade ederek Şube Başkanı Ahmet Ölmez ve Yönetim kuruluna teşekkür etti.

Ardından ikinci ziyaretini Erenler Kaymakamı Salih Karabulut’a gerçekleştiren TÜMSİAD yönetimi, burada da Kaymakam Karabulut ile görüştü.

Bölge ve ekonomi üzerine kısa değerlendirmelerin de yapıldığı ziyarette, kaymakam Salih Karabulut ve TÜMSİAD heyeti fikir alışverişinde bulundular. Başkan Ölmez her zaman istişare yapmaya ve birlikte hareket etmeye hazır olduklarını ifade ederek, "Sorunların çözümü için işbirliğine hazırız" dedi. Erenler Kaymakamı Salih Karabulut TÜMSİAD yönetimine ziyaretlerinden dolayı teşekkür etti.