TOKİ Sakarya kura sonuçları isim listesi açıklandı

‘TOKİ 100 Bin Konut’ projesi kapsamında Adapazarı Korucuk'ta inşa edilecek 445 sosyal konutun hak sahipleri çekilişle belirlendi. Kurada ismi çıkanlar büyük sevinç yaşadı. Mutluluk gözyaşı döktü. 

Serdivan Kapalı Spor Salonu’nda gerçekleştirilen çekilişe vatandaşlar yoğun ilgi gösterirken; kura törenine Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem Yüce, Türkiye Emekliler Derneği Sakarya Şube Başkanı Sinan Turan, şehit ve engelli aileleri yer aldı. 

Çekilişin ardından bir tarafta sevinç bir tarafta ise hüzün hakim oldu. Başkan Ekrem Yüce, başvuruların yoğun olduğu 445 konutun kurada çıkanlara hayırlar getirmesini temenni etti.

Her yıl 100 bin konut

TOKİ’nin şehirleri ilmek ilmek dokuduğunu ifade ederek sözlerine başlayan Başkan Ekrem Yüce, “Bugüne kadar yapılan çalışmaların yanı sıra her yıl 100 bin konut için düğmeye basıldı. Sakarya’mızda da 445 konut yapılacak ve çekilişle hak sahibi olacak. Cumhurbaşkanlığımızın himayelerinde inşa edilecek konutların hemşehrilerimize hayırlı olmasını diliyorum. En kısa sürede tamamlanarak, teslim edileceğine inanıyor, hayırlı olmasını temenni ediyorum” dedi.

Çekiliş sonunda hak sahipleri ve yedekler belirlendi. 

İşte kurada isimleri çıkan hak sahipleri; "
3 yıl önce
Yorumlar
[İlk yorum yapan siz olun]