Toçoğlu'ndan Kavşağı Açma Sözü

Adapazarı Dörtyol Sanayi esnafıyla bir araya gelen MHP Sakarya Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Enver Toçoğlu, kapanan Dörtyol kavşağını açma sözü verdi.

MHP Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Enver Toçoğlu, Adapazarı Belediye Başkan Adayı Yüksel Ayanoğlu, Sakarya Esnaf ve Sanatkarları Odası (SESOB) Başkanı Hasan Alişan ve dörtyol esnafları ile kahvaltıda bir araya geldi. SESOB Başkanı Hasan Alişan yaptığı konuşmada Dörtyol sanayinde 3 bini aşkın esnafın kapanan kavşak nedeniyle zor durumda olduğunu belirterek, “Dörtyol kavşağının kapalı olması esnaf arkadaşlarımızı mağdur etmiştir. Ankara'da ve Sakarya'da milletvekillerimiz ve büyükşehir belediye başkanlarımıza konuyu aktarmamıza rağmen bir çözüm bulamadık. 29 Mart Yerel seçimlerinde yapılacak olan Büyükşehir ve Adapazarı Belediye Başkan adaylarımızdan en önemli isteğimiz. Bu kavşağı açmaya söz veriyor musunuz? Gerekirse bizlerde sizlere ekonomik yönden katkı yapabiliriz. Önemli olan esnaf arkadaşlarımızın mağduriyetlerini gidermek ve eski işlerine dönmelerini sağlamaktır.” dedi.

Esnafımızı Mağdur Etmeye Kimsenin Hakkı Yoktur

MHP Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Toçoğlu kavşağın kapatılarak bölge esnafının mağdur etmeye kimsenin hakkı olmadığını ifada ederek, ''Dörtyol Kavşağı yıllardır bir hiç uğruna iktidar partisi tarafından kapatıldı. Bu beceriksiz davranış 3 bin esnafı resmen iş yerlerini kapatma noktasına getirmiştir. 3 Dönem Büyükşehir Belediye Başkanı ve iktidar milletvekilleri de Sakarya'ya gelen bakanlarda Dörtyol kavşağı ile ilgili bir çalışma yapamadılar. Sadece seçim öncesinde burayı hatırlarken, tekrar göreve gelirsek, kavşağı açacağız diye esnaflarımızı kandırmaya çalışıyorlar. Bunlara kanmayın.” diye konuştu.

14 yıl önce
Yorumlar
[İlk yorum yapan siz olun]
Yorum ekle