Toçoğlu ve Ayanoğlu, Diğer Partilere Meydan Okudu

MHP Sakarya Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Enver Toçoğlu ile Adapazarı Belediye Başkan Adayı Yüksel Ayanoğlu, birlikte katıldığı kahve toplantılarında, seçim çalışmalarını sürdürüyor.

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Adapazarı Belediye Başkan Adayı Yüksel Ayanoğlu; partisinin Sakarya Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Enver Toçoğlu ile birlikte, Barlar Sokağı’nda bulunan ‘Sevecen Kafe’de toplantıya katılarak, seçim çalışmalarını birlikte sürdürdü.

MHP İl Genel Meclis Adayı Erdem Özbek ve Belediye Meclis Üyesi Adayı Metin Ökden’in de aralarında bulunduğu toplantıda, Ayanoğlu ve Toçoğlu; kafeyi dolduran vatandaşlara, 29 Mart Mahalli İdareler ve Genel Seçimi’nin önemli olduğunu hatırlatarak, kendilerini desteklemelerini istedi.

Belediye başkanı olduklarında, parti gözetmeksizin herkese eşit ve adil bir şekilde davranacaklarını dile getiren Ayanoğlu ve Toçoğlu; “Yeter ki siz bize güvenerek, 29 Mart’ta kullanacağınız oyla bize yetki verin. Göreve geldiğimizde, Sakarya’da nasıl belediyecilik yapılacağını herkeze gösterelim. Biz, bütün sorunları çözerek, Sakarya’yı yaşanılabilir iller arasında 44’üncü sıradan, ilk 16’ın içine sokacağız” diye konuştu.

14 yıl önce
Yorumlar
[İlk yorum yapan siz olun]
Yorum ekle