Tatangalar Diyarbakır'da minikleri sevindirdi

Diyarbakır Pembe
5 ay önce

Sakaryaspor taraftar grubu Tatangalar, sosyal sorumluluk projeleri kapsamında Diyarbakır'da ziyaret gerçekleştirdi.
Takımlarına tribünlerde verdikleri destekle taraflı tarafsız herkesin takdirini kazanan Tatangalar, sosyal sorumluluk projeleri çerçevesinde de faaliyetlerini sürdürüyor.Son olarak Diyarbakır’ın Hani ilçesinde yer alan Yukarıturalı Köyü İlk Okulunu ziyaret eden Yeşil-Siyahlı taraftarlar, öğrencilerin ve okulun çeşitli ihtiyaçlarını içeren hediyeleri ile miniklerin yüzünü güldürdü.
Ziyarette miniklere Sakaryaspor forması, atkıları ve tişörtleri hediye edilirken, ortaya çıkan görüntüler ve çocukların mutluluğu görülmeye değerdi.

Konu ile ilgili Tatangalar'ın sosyal medya hesabından yapılan açıklamada ise, "Sakaryaspor sevgilerini öğretmenleri aracılığıyla bizlerle paylaşan, Diyarbakır’ın Hani ilçesi Yukarıturalı Köyü İlk Okulunu ziyaret ettik. Misafirperverlikleri için’ başta Yukarıturalı köy halkına, Kaymakamımız Abdullah Yüksel’e ve İlçe Jandarma Komutanımız İlyas Güler’e teşekkür ederiz" ifadelerine yer verildi.


Sakaryaspor'un resmi sosyal medya hesabından yapılan açıklamada, "Diyarbakır'ın Hani İlçesinde görev yapan Sercan öğretmenimizin çağrısı ile Gaffar Okkan'ın emanetleri olan minik kardeşlerimize @dukkan54’ten hediyeler ve gönül dolusu sevgi gönderdik. Orada bulunduğumuz süre zarfında bizlere yardımcı olan İlçe Kaymakamı Sn. Abdullah Yüksel, Jandarma Tabur Komutanı Sn. İlyas Güler, İlçe Emniyet Amiri Yunus Kabataş’a ve organizasyonda emeği geçen büyük Sakaryaspor Taraftarına teşekkür ederiz." denildi.