Tanımadığı kişiler onu darp etti!

İl Emniyet Müdürlüğü\'nden ve Jandarma Komutanlığı\'ndan elde edilen son verilere göre ilimizde 3 Eylül 2014 tarihinde meydana gelen bazı önemli olaylar aşağıdaki gibidir.

Yaralama
Adapazarı ilçesinde 03.09.2014 günü saat:23:30 sıralarında alkollü olan Müşteki Şüpheli T. A. ile Şüpheli Müşteki E. E. arasında tartışma akabinde de kavga çıkmış. Çıkan kavga esnasında Şüpheli Müşteki E. E. çakı ile Müşteki Şüpheli T.A. ile yanında bulunan Müşteki Şüpheli B. K.\'i bıçakla yaralamış. Meydana gelen olayda T.A. hayati tehlike arz edecek şekilde B. K. ise hayati tehlike arz etmeyecek şekilde yaralanmıştır. Şüpheli Müşteki E. E. olayda kullandığı çakı tabir edilen bıçakla yakalanmış ve mevcutlu gönderilmek üzere gözaltına alınmıştır. Tahkikata devam edilmektedir.

Darp etmek
Karasu ileçesinin Karanlıkdere mahallesinde 02 Eylül 2014 Salı günü saat 14.00 sıralarında; R.K.’nin Ş.P. çalışanlarından 8 kişi tarafından darp edildiğini şahısları tanımadığını beyan etmiş, şahsı darp eden şüphelilerin kimlik tespit ve yakalama çalışmalarına devam edilmektedir.

İstismar
Arifiye ilçesinde 02/09/2014 günü Şube Müdürlüğümüze getirilen E.Y. isimli şahsın Cinsel İstismar olayı ile ilgili mağdur olarak ifadesi alınmış. Şahsın vermiş olduğu ifadesinin çelişkili olması nedeniyle 03/09/2014 günü tekrar ifadesi alındığında cinsel istismar konusunda verdiği ifadenin doğru olmadığını, yurttan sıkıldığını ve yurt görevlileri ile yaptığı görüşmede onları inandırmak için cinsel istismar konusunda ifade verdiğini, kimsenin istismarına maruz kalmadığını, kimseden şikayetçi olmadığını beyan etmiştir. Tahkikat evrakı ile birlikte Suça Sürüklenen Çocuk E.Y.isimli şahıs mevcutlu olarak gönderilmiştir.

Kaza
Erenler ilçesinde 03.09.2014 günü saat 18:00 sıralarında iş yeri önünde Şüpheli B. E. sevk ve idaresinde olan 54 B …. plaka sayılı aracı ile seyir halindeyken karşıdan karşıya geçmek isteyen Müşteki H.K.\'ye çarpması neticesinde Taksirle Yaralama olayı meydana gelmiştir. Müşteki H. K.\' nin tedavisi devam ettiği için ifadesi alınamamış, ayrıca şahsın doktor raporu an itibari ile çıkmamıştır. Tahkikat devam etmektedir.

Hırsızlık
Sapanca ilçesinin Hacımercan mahallesinde 03 Eylül 2014 Çarşamba günü saat 20:00 sıralarında; M.N.B.’ ye ait Exkavatör iş makinesinden 210 litre mazotun H.T. isimli şahıs tarafından çalındığını bildirdiği tespit edilmiştir.

Trafiği tehlikeye sokmak 
Ferizli ilçesinin Gölkent mahallesinde 03 Eylül 2014 Çarşamba günü saat 03:07 sıralarında; M.T.\'nin 106 promil alkollü olarak araç kullanarak trafik güvenliğini tehlikeye soktuğu tespit edilmiştir.

İntihara teşebbüs
Sapanca ilçesinin Yanık mahallesinde 03 Eylül 2014 Çarşamba günü saat 11:00 sıralarında; B.Ü (1992 d.lu /K) tedavi amaçlı kullandığı ilaçtan 3 adet içerek intihara teşebbüs ettiği tespit edilmiştir.

Ysadışı kenevir ekimi
Kocaali ilçesinin Kestanepınarı mahallesinde 03 Eylül 2014 Çarşamba günü saat 08:00 sıralarında; A.D.’ ye ait fındık bahçesinde 3 kök kenevir bitkisi ele geçirilmiştir.

Adapazarı ilçesinin Çaltıcak mahallesinde 03 Eylül 2014 Çarşamba günü saat 14.00 sıralarında; H.E.’ e ait tarlada 6 kök kenevir bitkisi ele geçirilmiştir.


8 yıl önce
Yorumlar
[İlk yorum yapan siz olun]