Sünnet çocuklarının kıyafetleri dağıtıldı

Adapazarı Belediyesi tarafından sünnet kıyafetleri dağıtılan çocuklar Başkan Dişli’ye teşekkür ziyaretinde bulundu.

Adapazarı Belediyesi tarafından 8 Ağustos Cuma günü saat:18.00’de yapılacak olan geleneksel sünnet şöleni öncesinde çocukların sünnet kıyafetleri Adapazarı Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü’nde dağıtıldı. Kıyafetlerini alan çocuklar Başkan Dişli’ye teşekkür ziyaretine bulundu.

Başkan Dişli, belediye tarafından geleneksel olarak düzenlenen şölenlerin her yıl bir önceki seneden daha iyi olduğunu ifade ederek, “Geleneksel olarak düzenlediğimiz sünnet şöleninin 11.\'sini Cuma günü gerçekleştireceğiz. Bu sene sünnet şölenimize 180 çocuk kayıt oldu. Cuma akşamı Çark Mesire’de çocuklar doyasıya eğlenip verilen sıralarla Bilge Hastanesi’nde sünnet olacaklar. Yaptığımız bu önemli hizmeti bu zamana kadar başarıyla sürdürdük. Çocuklara bu özel günlerini unutamayacağı bir gün olarak yaşatmak için her sene biraz daha üstüne katarak etkinliklerimizi düzenliyoruz’’ dedi.

Sünnet kıyafetlerini almaya gelen 5 erkek kardeş Muhammed Emin, Samet, Sait, Umut ve Mustafa Burak Çoker aynı gün sünnet olacak olmanın heyecanını yaşadı. Çocuklara unutamayacakları bir sünnet şöleni yaşatmak için tüm ayrıntıların düşünüldüğü etkinlikte sünnet çocuklarına krampon hediye edilecek.

8 yıl önce
Yorumlar
[İlk yorum yapan siz olun]