Şükrü Kol, Trabzon Yönetimine Aday

İlimizin önde gelen Trabzon Sürmeneli işadamlarından Şükrü Kol; 31 Ocak 2010’da yapılacak olan Sakarya Trabzonlular Derneği’nin kongresinde Ahmet Tufan Demircioğlu’nun listesinden yönetim kurulu üyeliğine aday oldu.

Ahmet Tufan Demircioğlu; Sakarya Trabzonlular Derneği’nin 31 Ocak 2010 Pazar günü yapılacak olan Genel Kurul öncesi Dernek binası altında bulunan Karayemiş Sofrası’’da düzenlediği Basın Toplantısı’yla Başkan adaylığını açıkladı.

Ahmet Tufan Demircioğlu’nun listesinde İlimizin önde gelen Sürmeneli işadamlarından Şükrü Kol’da bulunuyor. Kol Yol Madencilik Yönetim Kurulu Başkanı olan İşadamı Şükrü Kol; geçmişte iş ve spor camiasında yaptığı yöneticilik ve idarecilikle gösterdiği başarılı çalışmalarıyla tanınıyor.

“DERNEKÇİLİK YAPACAĞIZ”

Ahmet Tufan Demircioğlu’nun seçilmesiyle birlikte Sakarya’da birçok başarılı çalışmalara imza atacaklarını söyleyen işadamı Şükrü Kol; “Göreve geldikleri ilk günden itibaren, dernekçilik ile birlik ve beraberliği ortaya koyacağız. Dernekten kopan üyelikten koparak, kendi derneğini kuranları, Trabzonlular Derneği çatısı altında toplamayı hedefliyoruz. Sosyal aktiviteleri çoğaltmayı, yardımlaşma ve Dayanışma adı altında geceler düzenlemeyi hedefliyoruz. Trabzonlular Derneği’ni Sakarya’da örnek dernek yapmayı planladıklarını söyledi” dedi.

Trabzon ekmeği
Trabzon
13 yıl önce
title
Yorumlar
[İlk yorum yapan siz olun]