Sofra bezini silkeledi, kaynından dayak yedi

İyotlu sofra tuzu
yedi iklim yayınları
9 yıl önce

Emniyet Müdürlüğ\'nden alınan bilgilere göre son günlerde ilimizde meydana gelen bazı asyiş olayları şu şekildedir

Sofra bezini silkeledi alt katında oturan kaynından dayak yedi

01.01.2013 günü saat.12.30 sıralarında müşteki H.S pencereden sofra bezi silkelemesi nedeniyle alt katta bulunan kaynı şüpheli M.S tarafından darp edilmiş olup olayla ilgili tahkikat devam etmektedir.

Arabasını parketti, döndüğünde bulamamdı

31.12.2012 günü saat  03.00 ile 18.00 saatleri arasında meydana gelen oto hırsızlığı olayı ile ilgili Müşteki B. D.\' in alınan ifadesinde; 34 VCH .. plaka sayılı aracını park halinde bıraktığını. Aracının yanına geldiğinde aracının çalınmış olduğunu gördüğünü. Aracın çalınması olayı ile ilgili olarak arkadaşları olan E.K. ve E.e\'nin teyzesinin oğlu olduğunu bildiği ve soyadını bilmediği R.olarak tanıdığı şahıslardan şüphelendiğini beyan etmiştir. Tahkikata başlanılmıştır.

Kasa tarafından çıkmayınca yakalandılar

30.12.2012 günü saat. 19 30 sıralarında market içerisinde meydana gelen Açıktan Hırsızlık olayı ile ilgili Müşteki E.B. ın alınan beyanında AVM de Ticari Grup Müdürü olduğunu, 30.12.2012 günü saat  20.00 sıralarında işyerinde bulunduğu sırada güvenlik ekibinin üç bayan şahsın alışveriş yaptıktan sonra ücreti ödemeyerek kasa tarafından değil de cafe bölümünden çıkmak istediklerini bu şahısların 1600 liralık mal almış olduklarını, ayrıca bu alınan malları tutanak halinde teslim edeceğini, konu ile ilgili olarak kayıplarının bulunmadığını, şahıslardan şikayetçi olmadığını beyan etmiştir. şüpheliler Ç.Ö. ve Ç.Ö. isimli şahıslar mevcutlu gönderilmek üzere göz altına alınmış tahkikat başlatılmıştır.

Şizofren oğlu silahını çöpe attı

31.12.2012 günü saat.15.00 sıralarında Polis Merkezi\'ne müracaatta bulunan A.K. ifadesinde ikamet ettiğini. On beş gün kadar önce kendisine ait Yivsiz Av Tüfeği\'ni %84 özürlü şizofren oğlu S.K.\'nın çöpe attığı öğrendiğini beyan etmiş. Tahkikata başlanılmıştır.

Dilenci zannedip darp ettiler

31.12.2012 günü saat.13.00 sıralarında iş yerinde meydana gelen Kasten Yaralama olayı ile ilgili olarak Müşteki Y.A. ifadesinde, cafeden bir bardak su istediğini bunun üzerine M.U. isimli şahsın git buradan dilenci deyip  kendisini darp ettiğini beyan etmiş. Y.A.  isimli şahsın alınan doktor raporu BTM ile giderilir şeklindedir. Hazırlanan tahkikat evrakı ikmalen gönderilmiştir.

Sobadan çıkan gazdan zehirlendiler

26.12.2012 günü saat 10.30 sıralarında mağdurlar G.K.  ve E. K. kardeşler odalarında bulundukları sırada sobadan sızan gazdan zehirlenmişler. Mağdurların alınan geçici doktor raporlarında genel durumlarının iyi olduğu anlaşılmış. Tahkikat  evrakı ikmalen gönderilecektir.

Eşi çocuklarınıda alıp kaçtı

31.12.2012 günü saat 17.00 sıralarında Polis Merkezi\'ne gelen A.B. isimli şahıs eşi Y.B. çocukları N. B., N. B. ve D.B.\'ın 25.12.2012 tarihinden beri kayıp olduklarını. Eşinin çocuklarını alarak önce İzmit\'e daha sonrada İstanbul-Harem\'e gittiklerini tespit ettiğini beyan etmiş. Tahkikata başlanılmıştır.

20 gün önce tehdit edilmişti, 20 gün sonra 2 katlı evi yandı


30.12.2012 günü müracaattı alınan E.Ö.beyanında, tarlasının üzerinde bulunan iki katlı ikametinin yandığını, zararının yaklaşık 15.000 TL kadar olduğunu konu ile ilgili olarak kendisini  yaklaşık 20 gün kadar önce babası ile alacak verecek meselesi olan M. Ş. in tehdit ettiğini, kendisinden davacı ve şikayetçi olduğunu beyan etmiş, şüpheli M.Ş.in alınan beyanında suçlamaları kabul etmemiş olup, tahkikat başlatılmıştır.

Dolmuşa almadı dayak yedi

30.12.2012 günü saat 18 00 sıralarında müşteki E.K., dolmuşa almadığından aralarında tartışma yaşadığı dolmuş şoförü şüpheli B.İ. tarafından darp edilmiş, olayla ilgili tahkikat evrakı ikmalen gönderilecektir.