Şimşiroğlu'ndan SATSO'ya veda ziyareti

Bekarlığa veda partisi
veda tavafı
7 yıl önce

Sakarya Ticaret ve Sanayi Odası (SATSO) Yönetim Kurulu Başkanı Mahmut Kösemusul ve Yönetim Kurulu Üyeleri veda ziyaretinde bulunan İl Jandarma Komutanı J. Albay A. Adnan Şimşiroğlu’nu ağırladı.

Başkan Kösemusul, Sakarya’ya verdiği hizmetlerden dolayı Albay Şimşiroğlu'na teşekkür ederek, “Sakarya’da atama yoluyla gelip görev süresi dolunca giden tüm hizmet ortaklarımıza söylediğimiz gibi burada bir kapınız olduğunu unutmayın. Sakarya Türkiye’nin özetidir, Türkiye’yi anlatan bir ildir. İlimize gelen mutlaka bir bağ kurar. Siz de artık bizim hemşehrimizsiniz. İlimize verdiğiniz hizmetlerden dolayı teşekkür eder, yeni görev yerinizde başarılar dileriz. Sakarya’ya daha sonra da sık sık geleceğinize inanıyoruz” dedi.

Sakarya'dan güzel anılarla ayrıldığını belirten İl Jandarma Komutanı Albay Adnan Şimşiroğlu ziyaret anısı olarak SATSO Yönetim Kurulu Başkanı Mahmut Kösemusul’a plaket takdim etti. Başkan Kösemusul ise Sakarya'ya yaptığı hizmetler ve günün anısına Albay Şimşiroğlu’na SATSO logolu tabak takdim etti.