SESOB'tan Başkan Dişli'ye teşekkür

Dişli imalatı
Dişli İmalatı
6 yıl önce
Sakarya Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği (SESOB)Başkanı Hasan Alişan Adapazarı Belediye Başkanı Süleyman Dişli’yi ziyaret ederek, 15 Temmuz Darbe girişimi sonrasında gösterdiği performanstan dolayı teşekkür etti.

Adapazarı Belediye Başkanı Süleyman Dişli’yi ziyaret eden SESOB Başkanı Hasan Alişan, Adapazarı Belediyesi ile ikili ilişkilerin en iyi seviyede yürütüldüğünü ifade ederek, “Belirli aralıkla istişare gereği duyduğumuz Başkanımızla görüşerek şehrimizin gelişmesi büyümesi ve bu arada küçük esnafımızın da her geçen gün daha iyi koşullarda hizmet verebilmesi için fikir alışverişinde bulunuyoruz. Ülkemiz 15 Temmuz sonrası zor bir süreçten geçiyor. Bu süreçte Başkanımız akşam saatlerinde başladığı Demokrasi nöbetlerini sabahın ilk saatlerine kadar sürdürdü. Bizzat kendim gördüğüm için bu konuda kendisine teşekkür ediyorum. Bu süreçte birlik olup çok çalışacağız, Ağlamak yerine üretmeye devam edeceğiz” dedi.

Ekonomiyi etkilemedi

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti ifade eden Başkan Dişli, ülke ekonomisinin istikrarlı gidişatından dolayı 15 Temmuz darbe girişiminden etkilemediğini belirterek, darbe girişimi öncesindeki gibi normal düzeyinde devam ettiğini söyledi. Bu durumun esnaf açısından da önemli olduğunu kaydeden Başkan Dişli, “İstikrarımız bozulmadan gerek küçük esnaf gerekse yatırımcılar her zamankinden daha güçlü olarak çalışacak ve büyümeye devam edecek. Küçük esnaf ülke ekonomimiz için önemli. Bu açıdan her zaman yanlarında olmaya gayret gösterip, sorunlarını çözmeye çalışıyoruz. ”dedi.