SEDAŞ'ta Nöbet Değişimi

Castrol Yağ Değişimi
evsaf değişimi
14 yıl önce

SEDAŞ (Sakarya Elektrik Dağıtım A.Ş.) Genel Müdürlüğünde İdari Mali Genel Müdür Yardımcısı  Osman Nuri Saçıkara, hizmet süresini tamamlayarak kendi isteği ile emekliliğe ayrıldı.

5 yıldır SEDAŞ’ta Genel Müdür Yardımcılığı yapan ve aslen Manisalı olan Osman Nuri Saçıkara’dan boşalan İdari Mali Müdür Yardımcılığına Aras Elektrik Dağıtım Şirketi Erzincan İl Müdür Yardımcısı Yusuf Kenan Aydın  atandı. SEDAŞ’ın iki teknik ve bir idari mali müdür yardımcılığı kadrosu bulunuyor. 

Nusret Altun ve Mevlüt Durgaç isimli iki Teknik Genel Müdür Yardımcısı ile görev yapacak olan İdari Mali Genel Müdür  Yardımcısı Yusuf Kenan Aydın, 1966 yılında Erzincan’da doğdu. İlk, orta ve Lise tahsilini Erzincan da tamamladı. Yüksek öğrenimini tamamladıktan sonra Kamu görevine Altunkent Belediyesinde başladı. 1991 yılında Erzincan TEDAŞ İl Müdürlüğüne açıktan ataması yapılan Y.Kenan Aydın, idari birimlerde çalıştıktan sonra, 1994 yılında Tahakkuk Şefliğine ve 2000 yılında da Müessese Müdür Yardımcılığına atandı. Erzincan İl Müdür Yardımcısı olarak bu görevde çalışırken, Temmuz 2008 tarihinde Sakarya Elektrik Dağıtım A.Ş. Genel Müdürlüğüne Genel Müdür Yardımcısı olarak atanan Y.Kenan Aydın  evli ve 3 çocuk babası.