SEDAŞ İçin Pazarlık Bugün Yapılacak

Doğum için gevşeme egzerzisler…
ofis için ahşap ürünler
14 yıl önce

Ankara, Kırıkkale, Zonguldak, Bartın, Karabük, Çankırı ve Kastamonu illerini içine alan Başkent EDAŞ ile Sakarya, Bolu, Düzce ve Kocaeli bölgelerini içine alan SEDAŞ ihalelerine, son teklifler  10 Haziran 2008 tarihinde alınmış ve ihalelerin nihai pazarlık görüşmesinin ne zaman yapılacağı merakla bekleniyordu.

Başkent Elektrik Dağıtım A.Ş. ile Sakarya Elektrik Dağıtım A.Ş. özelleştirme ihalesine katılmak üzere, 10 Haziran 2008 tarihi itibariyle, 10 firma teklif vermişti.

Sakarya Elektrik Dağıtım A.Ş ve Başkent Elektrik Dağıtım A.Ş.’nin özelleştirme ihalelerinin nihai pazarlık görüşmesi 1 Temmuz 2008 Salı günü Ankara'da Özelleştirme İdaresi Başkanlığı’nda yapılacağı, www.oib.gov.tr adresinde Basın ve Halkla İlişkiler Daire Başkanlığı tarafından duyurularak, ihale saatleri de ayrı ayrı belirtildi.

 

Yapılan açıklamaya göre İhale saatlerinin Başkent Elektrik Dağıtım A.Ş için; 11:00 ve Sakarya Elektrik Dağıtım A.Ş. için; 14:30 olacağı belirtildi.

10 Haziran 2008 tarihi itibariyle SEDAŞ’ın özelleştirilmesi için yapılacak Elektrik Dağıtım İhalesine katılmak üzere teklif veren firmalar, nihai pazarlıkta çekişecekler.

1- Alsim Alarko Sanayi Tesisleri ve Ticaret A .Ş,
2- Akcez Ortak Girişim Grubu,
3- Hacı Ömer Sabancı Holding A.Ş. - Österreichische Elektrizitatswirtschafts - Aktiengesellschaft (Verbund) - Enerjisa Enerji Üretim A.Ş. Ortak Girişim Grubu,
4- UDDA Ortak Girişim Grubu,
5- Park Holding A.Ş. olarak açıklanmıştı.

Başkent Elektrik Dağıtım A .Ş. için,

1- Hema Endüstri A .Ş.,
2- Akcez Ortak Girişim Grubu,
3- Hacı Ömer Sabancı Holding A.Ş - Österreichische Elektrizitatswirtschafts - Aktiengesellschaft (Verbund) - Enerjisa Enerji Üretim A.Ş. Ortak Girişim Grubu,
4- Doğan Şirketler Grubu Holding A.Ş. - Saray Halı A.Ş. - Kantur - Akdaş İnşaat Ortak Girişi Grubu,
5- Park Ticaret A.Ş. teklif vermişti.

İlgili duyurunun yer aldığı adres için tıklayın.