Sakarya'yı seviyoruz. Sakarya için çalışıyoruz.'
Sakarya'yı seviyoruz. Sakarya için çalışıyoruz.'

SATSO binası zemin katı üyeler için yenilendi

Sakarya Ticaret ve Sanayi Odası üyelerine yönelik kaliteli hizmet anlayışı ile çalışmalarına devam ediyor.

Üyelerin SATSO Hizmet binasındaki imkanlardan daha fazla yararlanabilmeleri, uygun ortamlarda toplantı yapabilmeleri, eğitim alabilmeleri ve ziyaret ettiklerinde rahat vakit geçirebilmeleri için binanın zemin katındaki alan değerlendirilerek sosyal merkez haline dönüştürüldü. Üyelerin sosyal anlamda da ihtiyaçlarına hitap edecek salonda 3 adet toplantı salonu 2 eğitim salonları kütüphane, yemek salonu, mescid ve sosyal alanlar da mevcut.

Yoğun bir çalışma neticesinde yeniden düzenlenen alan Ocak Ayı olağan meclis toplantısında meclis üyelerinin katıldığı bir törenle açıldı. SATSO Yönetim Kurulu Başkanı Mahmut Kösemusul ve Meclis Başkanı A. Akgün Altuğ ve Yönetim Kurulu Üyelerinin ev sahipliğinde gerçekleştirilen törende konuşan Başkan Kösemusul; “Biz üyelerimizle bir bütünüz. Bu sadece sözle değil hizmetlerimiz ve onlarla sürekli iletişimimizle de bunu uygulamaya gayret ediyoruz. Gücümüzü üyelerimizden alıyor ve bu güçlü yapıyı birlik ve beraberlikle perçinliyoruz. Odamızda kullanım alanının dışında görülen zemin kattaki bu alanımızı da Odamızı ziyaret eden üyelerimizin ihtiyacına karşılık verecek şekilde ve sosyal tesis niteliğinde yeniden düzenlememiz de bu birliktelik anlayışına verdiğimiz önemden kaynaklanmaktadır. Üyelerimiz Odamıza geldiği zaman bu alanda keyifli vakit geçirebilecek komite ve sektör toplantılarını bu alanda gerçekleştirebilecek ve eğitimlerini bu alanda alabilecek. Camiamıza hayırlı olsun diyor emeği geçenlere teşekkür ediyorum” dedi.

Açılış töreninin ardından salonları ziyaret eden meclis üyeleri yeni oluşturulan mekanı oldukça beğendiklerini dile getirerek SATSO Yönetimine teşekkürlerini sundular.

8 yıl önce
Yorumlar_
[İlk yorum yapan siz olun]
Yorum ekle