SASKİ'den altyapı temizliği

Tehlikeli Atık Taşıma ve Çevre Temizliği
Tehlikeli Atık Taşıma ve Çevre…
Dış cephe temizliği
altyapı
8 yıl önce
Kanalizasyon ve yağmursuyu altyapısı temizlik çalışmalarına devam eden Sakarya Büyükşehir Belediyesi, Altyapı Görüntüleme Aracı ile incelenen hatlarda gerekli yenileme çalışmalarını da gerçekleştirilecek.

Sakarya Büyükşehir Belediyesi Su ve Kanalizasyon İdaresi, yağmursuyu altyapısı ve kanalizasyon hattı temizlik çalışmalarını sürdürüyor. Konu ile ilgili olarak SASKİ’den yapılan açıklamada, “Kısa süre önce başlattığımız yağmursuyu ve kanalizasyon hattı temizlik çalışmalarına devam ediyoruz.

Programımız kapsamında Yahyalar, Çukurahmediye, Yenigün, Tabakhane, Erenler, Papuççular, Güllük, Şirin Evler, Maltepe, Hızırtepe, Dilmen, Bağlar Mahalleleri, Erenler Yeni Mahalle ve Adnan Menderes Caddesi’nin kanalizasyon ve yağmursuyu altyapıları temizlenecek. Aynı zamanda Altyapı Görüntüleme Aracı ile varsa arızalı bölgeler tespit edilip, hatların onarımı gerçekleştirilecek. Toplamda 60 kilometre kanalizasyon ve 16 kilometre yağmursuyu hattının temizleneceği çalışmamız Şubat ayına kadar tamamlanacak” ifadelerine yer verildi.