Sanal fuarcılık başladı

Avrupa Birliği destekli Karadeniz Havzası’nda Sınır Ötesi İşbirliği Programı çerçevesinde Türkiye paydaş oda temsilcileri ile “Sanal Fuar ve Ticaret Ağı Projesi” hakkında bilgilendirme toplantısı, programın Türkiye temsilcisi olan SATSO’da yapıldı.

SATSO Başkanı Mahmut Kösemusul konuyla ilgili olarak verdiği bilgilerde, “SATSO ticaret hacmimizin artması için bir projeyi daha gerçekleştiriyor. Başkanlığını Sakarya’nın yaptığı Karadeniz Havzası’ndaki iller AB destekli projeye katılıyor. Toplantıya katılan Kocaeli Sanayi Odası, Kocaeli Ticaret Odası, Zonguldak Ticaret ve Sanayi Odası, Trabzon Ticaret ve Sanayi Odası temsilcilerine proje içeriği hakkında proje koordinatörümüz tarafından bilgiler verildi. Proje kapsamında oluşturulan Sanal Fuar Platformunun paydaş Odalara tanıtılarak platformun nasıl kullanılacağı, sanal stantların nasıl hazırlanacağı, hazırlanırken ürünleri/firmayı dikkat çekici hale getirebilmek için dikkat edilmesi gereken noktalar, teknik kullanım ve başarılı reklam -pazarlama hususlarında eğitim verildi” dedi.
SATSO ve Paydaş oda üyelerine yönelik Sanal Fuar ve Ticaret Ağı Projesi kapsamındaki çalışmalarda sona gelinirken, ilk sanal fuar etkinliğinin 29 Eylül - 04 Ekim 2014 tarihleri arasında gerçekleştirme kararı alındı.
8 yıl önce
Yorumlar
[İlk yorum yapan siz olun]