Sakarya İçin Güç Birliği Yaptılar

Milliyet Gazetesi Ekonomi Servisi’nin çıkartacağı Sakarya eki için gazetenin ekonomi editörlerinden Necla Unutmaz’a konuşan Sakarya Valisi Hüseyin Atak, Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Zeki Toçoğlu ve SATSO Başkanı Akgün Altuğ, Sakarya’nın potansiyelinin farkında olduklarını ve Sakarya ekonomisinin gelişmesi için elbirliği ile çalıştıklarını söyledi.

Vali Hüseyin Atak’ın makamında gerçekleştirilen röportajda Sakarya ekonomisinin gelişmesi için neler yapılabileceği konuşuldu. Büyükşehir Belediyesi’nin geleceğe yönelik vizyon projeleri detaylarıyla ele alındı.

Gerçekleştirilen röportajda özellikle Büyükşehir Belediyesi’nin Sakarya Park Projesi üzerinde duruldu. Valilik makamındaki röportajdan sonra Jüstinianus Köprüsü’ne geçilerek burada fotoğraf çekimleri yapıldı.

 Gazeteci Necla Unutmaz’ın sorularını uzun uzun yanıtlayan Sakaryalı yöneticiler, “Sakarya’nın potansiyelinin farkındayız. Sakarya’ya ve Sakaryalıya güveniyoruz. El birliği ile Sakarya’yı geleceğe taşıma gayreti içerisindeyiz. Kaybedecek vaktimiz yok. Zaman güç birliği zamandır” dediler.

Engelliler için oyun grupları
Sakarya kitapçılar
13 yıl önce
title
Yorumlar
[İlk yorum yapan siz olun]