Özel Ufuk'ta Muhteşem Okuma Bayramı

Özel Ufuk ışık İlköğretim Okulu 1. Sınıf öğrencilerinin hazırlamış olduğu “okuma bayramı” muhteşem gösterilerle göz doldurdu.

Öğrenciler “Okuma Bayramı” nda anne babalarına oldukça heyecanlandırdılar. Okuma Bayramı’nda öğrenciler, koro ve solo olarak Türkçe ve İngilizce şarkılar söylediler, darbukalarla ritim gösterisi sergilediler, ülkemizin bütün bölgelerini halk oyunları, şiirler ve kıyafetlerle temsil ettiler, danslarıyla adet sultanların dansını Ufuk’a taşıdılar. Akrobatik ve jimnastik hareketlerle velileri heyecanlandıran 1. Sınıf öğrencileri, tablo gösterisiyle bayrağı sembolize ederken, şehit anneleri oyunu ile duygulandırdılar.

Öğrencilerin maharetleri bu kadarla kalmadı. Özel Ufuk Koleji 1. Sınıf öğrencileri “Ormandaki Canavar” isimli bir de İngilizce oyun sergilediler.

Veliler ve katılımcılar, Özel Ufuk Koleji 1. Sınıf öğrencilerinin hazırlamış olduğu bu gösteriyi ilgiyle izlediklerini, programın profesyonelce hazırlanmış olduğunu söylerken, 1. Sınıf öğretmenlerine ve okul idaresine teşekkür ettiler.

Okul Müdürü Yaşar Yılmaz ise “Öğrencilerimiz okuma bayramı ile bize neler yapılabileceklerini gösterdiler. Onları can-ı gönülden tebrik ediyor, başarılarının hayat boyu sürmesini diliyorum” dedi.

Gecenin sonunda sınıf öğretmenleri öğrencilerini güzel hediyelerle sevindirdiler.
Özel Hastaneler ve Poliklinikler
Özel okullar, özel liseler, akşam liseleri
İnoksan özel servis
özel direksiyon eğitimi
13 yıl önce
title
Yorumlar
[İlk yorum yapan siz olun]