Oktay Usta; ADA AVM’ye Lezzet Kattı

Mutfakların lezzet ustası Oktay Usta; ADA AVM’de yaptığı leziz yemekler ve showlarıyla;  kendisini izlemeye gelenlerce büyük ilgi ve izdiham gördü.

YENİ İLKLERE İMZA

Açıldığı ilk günden itibaren düzenlediği etkinliklerle Sakarya’da bir çok ilklere imza Adapazarı’nın ilk, tek büyük alışveriş ve eğlence merkezi ADA AVM’ye bu hafta mutfakların lezzet ustası Oktay Usta konuk oldu. Aranılan her şeyin tek bir adreste bulabildiği ADA AVM’ye gelen Oktay Usta; tarifi ve yapımı kolay leziz yemeklerini ziyaretçilerle paylaştı.

BÜYÜK İLGİ GÖRDÜ

Ada Alışveriş Merkezi’ni tıklım tıklım dolduran ve adeta izdihama yol açan ziyaretçiler karşısında tarifleriyle birlikte beş çeşit yemek yapan ve “3 Dakikada yemek show”unu gerçekleştiren Oktay Usta, ADA AVM’ye ayrı bir renk ve lezzet katarak, AVM ziyaretçilerine eğlenceli dakikalar ve lezzet dolu bir hafta sonu yaşattı.

YEMEK İKRAMI YAPILDI

Lezzet Atölyesi etkinlikleri kapsamında ADA AVM’ye gelen Oktay Usta; “Ali Paşa Pilavı, Kuzu Etli Tantuni, Kek, Krem Peynirli İkramlık Sandviç ve Ballı Cevizli Çikolatalı Krep” yemeklerini yaparak, kendisini izlemeye gelen hayranları ve ziyaretçilerine ikram etti. Oktay Usta, ADA AVM ziyaretçilerini, alışverişe tat katan leziz yemek tarifleri ile bilgilendirdi.

usta
12 yıl önce
title
Yorumlar
[İlk yorum yapan siz olun]