Sakarya'yı seviyoruz. Sakarya için çalışıyoruz.'
Sakarya'yı seviyoruz. Sakarya için çalışıyoruz.'

O görüntülere yayın yasağı geldi

Hendek'te bir fındık deposunun yazıhanesinde yaşanan kanlı çatışmada 2 kişi ölmüş, 2 kişide yaralanmıştı. Yaşanan olayın güvenlik kamerası görüntülerine Hendek Sulh Ceza Mahkemesi'nce yayın yasağı getirildi.

Olay, 8 Aralık Salı günü Hendek ilçesi Başpınar Mahallesi Bağdat Caddesi üzerinde bulunan bir iş yerinde meydana geldi. Edinilen bilgiye göre, iş yeri sahipleri ile karşı grup arasında henüz bilinmeyen bir sebepten dolayı tartışma yaşandı. Kısa sürede büyüyen tartışmada karşılıklı silahlar ateşlendi. Olay esnasında Enes Güney, Fatih Sunman, M.Y. ve E.K. çeşitli yerlerinden yaralanarak hastaneye kaldırılmıştı. Ağır yaralanan Enes Güney ve Fatih Sunman sevk edildikleri Sakarya Eğitim ve Araştırma Hastanesine yapılan tüm müdahalelere rağmen kurtarılamayarak hayatını kaybetmişti. Hayatını kaybeden Güney ve Sunman dün Hendek ilçesinde kılınan cenaze namazlarının ardından son yolculuklarına uğurlandı.

YAYIN YASAĞI GETİRİLDİ

Silahlı kavganın yaşandığı iş yerinde bulunan güvenlik kamerasınca, olay anı saniye saniye kaydedilmişti. Görüntülerde; iki taraf arasında başlayan tartışmanın büyümesi üzerine, tarafların birbirlerine silah çekerek ateş ettikleri anlar yer almıştı. O anların görüntüleri yayınlanmış ve kan donduran anlar an be an gözler önüne serilmişti.  İşte o görüntülere Hendek Sulh Ceza Hakimliğinin 10.12.2020 tarihli ve 2020/905 D.İş sayılı kararı ile yayın yasağı getirildi.

3 yıl önce
Yorumlar_
[İlk yorum yapan siz olun]