Sakarya'yı seviyoruz. Sakarya için çalışıyoruz.'
Sakarya'yı seviyoruz. Sakarya için çalışıyoruz.'

Muhasebeciler Odası'ndan TÜMSİAD’a ziyaret

Sakarya Serbest Muhasebeci Mali Müşavirler Odası Başkanı Selattin Çakırsoy ve Yönetim Kurulu üyeleri TÜMSİAD Sakarya Şubesini ziyaret etti.  

Sakarya SMMMO Başkanı Selattin Çakırsoy, TÜMSİAD Şube binasındaki ziyarette TÜMSİAD Sakarya Şube Başkanı  Murat Kesik ve yönetim kurulu üyeleri  hazır bulundu.

Ziyarete, Muhasebeciler Odası Denetleme Kurulu Başkanı Abdullah Karaman, Oda Sekteri Ahmet Bina, Oda Saymanı Erol Kocacık, Yönetim Kurulu üyesi Ergün Özkan, SMMMO Geyve Temsilcisi Ayfer Memiş katıldı.

"Mükllefin hatası bizim hatamızdır"

SMMMO Başkanı Selattin Çakırsoy; "TÜMSİAD Şubesini nezaket ziyaretinde bulunduk kendilerini ilimizin sanayi ve ticaret alanında kalkınmasında verdikleri mücadele için tebrik ediyorum. Meslektaşlarımın sorunları her geçen gün azalacağı yerde büyümektedir. Bugün serbest muhasebeci mali müşavirler olarak mükelleflerimizin her türlü sorumluluklarını taşıyoruz. Bu yüzden oda üyelerimiz büyük sorumluluklar altında çalışmaktadır. Mükellefin hatası bizim hatamız kabul edilmektedir" dedi.

TÜMSİAD Sakarya Şube Başkanı Murat Kesik; Mali Müşavirlerin Devlet ile işveren, işverenle çalışan arasındaki koordinasyonu sağladığını belirtti. Başkan Kesik;“Sivil toplum kuruluşu olarak Sakaryamızın, halkımızın menfaatine olacak her türlü ortak akıl projesinde bulunmaktan memnuniyet duyacaklarını vurgulayarak ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirdi.

SMMMO ziyaretinde, TÜMSİAD Şube Başkan Yardımcısı Ahmet Ölmez, Başkan Yardımcısı Selahattin Bektaş, Mali İşler Komisyon Başkanı Ahmet Rahmanlar, Faruk Gedik, Şube Genel Sekreteri Ferhat Ateş ve Genç Tümsiad Başkanı Ahmet Yılmaz hazır bulundu.
10 yıl önce
Yorumlar_
[İlk yorum yapan siz olun]
Yorum ekle